Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok nekem honlapot, oldalat...

Tudtok nekem honlapot, oldalat mutatni, ahol tudok külföldi eladó autót keresni?

Figyelt kérdés
Szeretnék autót venni magamnak, és az interneten keresgélek. Úgy gondoltam hogy az is egy jó megoldás lenne ha külföldről hozatnám be, mondjuk Németországból. Eddig csak az ooyyo-t találtam, de elég fura. Tudtok jó oldalakat linkelni ahol valóban normálisan leírják a hirdetést, és esetleg nektek volt már vele tapasztalatotok ezért ajánljátok ezt az oldalt. Előre is köszi :)

#autó #vásárlás #külföld #autókereskedés #ooyyo #Németország. autó behozatal
2016. okt. 23. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

mobile.de

autoscount24.de

gebrauchtwagen.autobild.de


ajanlom a 20 eves E36 bmw-ket :D

2016. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg a zegykilenctédéji gófokat meg ódikat!Lehetőleg megcsipszelve!
2016. okt. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. okt. 24. 18:55
 4/4 BiTOPro97 ***** válasza:

Az oldalakt már leírták.


Profiknak - autóneppereknek - sem egyszerű ez, gyakorlatilag egy szakmáról beszélünk, vagy annak legalább feléről.


Csak akkor érdemes kintről behozni autót, ha "isteni mázlid" van, vagy amúgy is kint töltesz pár hónapot és tudod járni a piacokat, és eladókat, és még meg van hozzá a nemzetközi és hazai jogi háttered, és műszaki ismereteid vagy ahhoz Németországban jelen lévő ismerős, vagy neked megfizethető tanácsadód.

2016. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!