Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 index visszajelző?

Simson S51 index visszajelző?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felraktam a simsonra egy visszajelzőt, bekötöttem az egyik kábelt az index relé "49a" lábára a másikat pedig testre, viszont ezzel azt nyertem el, hogy ha gyújtást kapcsolok elkezd világítani a visszajelző folyamatosan, majd indexnél nagyon minimálisan villog, ami igazából szinte észrevehetetlen. Hova kössem, hogy végülis betöltse a célját? Az sem probléma ha csak világít az index bekapcsolásánál nem villog,de akkor csak indexnél, ne pedig folyamatosan.


2016. okt. 23. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kösd át a testről pozitívra a másik lábat.
2016. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha kicseréled a villogtatót egy háromlábú, visszajelzős kivitelre. Annak a harmadik, visszajelző működtetésére szolgáló lábát kell bekötni, ez általában 4 W-os izzóval működik jól, ekkor nagyszerű, látványos visszajelzést kapsz. Sajnos a kétlábú villogtató nem a legjobb visszajelző működtetéséhez, mert az csak terheléstől függően szaggatni tud, nincs meg benne a második szaggatóegység, ami csak a visszajelzőt vinné.
2016. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
visszajelző egyik lábát a jobb oldalai körre kösd a másikat a bal oldalira így tökéletesen működni fog
2016. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!