Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért lehet teljesen üres a...

Miért lehet teljesen üres a hűtőfolyadék tartály?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás céljából mentem egy autókereskedésbe, ahol megnéztem egy 2010-es Hyundai i20 1.4 crdi-t. Az autó motorterében a hűtőfolyadék tartálya teljesen üres volt, és ennek a belseje is elég szennyezettnek tűnt. A kereskedő szerint ez normális. Szerintem meg nem. Létezhet, hogy nincs nagy baj,csak nem töltötték fel a rendszert, vagy ez mögött komolyabb a gond lehet?

2016. okt. 24. 23:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, hogy az autó pöccre indult, és szépen járt. Viszont az üres hűtőfolyadék tartály nem tűnt megnyugtatónak. Az autó alatt nem találtam nedvességre utaló nyomokat. Minden száraz volt.
2016. okt. 25. 00:02
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elfolyt vagy elfogyott belőle.

Jelenthet olcsóbb vagy drágább javítást is.

Majd megveszi a következő érdeklődő - addigra feltölti a nepper.

2016. okt. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg!!!

Hengerfej problémára utal. Milyen kosz volt a tartályban? Olaj esetleg, vagy fehéres hab kiülve a tartály falára, vagy inkább kormos szennyeződés?

2016. okt. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet pár oka neki, de felesleges ezzel foglalkoznod, egyszerűen tovább lépsz és kész. Nepperdumát nem vesszük be.
2016. okt. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az emberek nagyrésze azt sem tudja,hol a kiegyenlítőtartály,nemhogymég utána is töltsön..

Éppen ezért nem kell azonnal károgni meg motorgenerálra vinni...

2016. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért lehet, mert nem töltötték fel. De ha egy autóból hiányzik a hűtőfolyadék, akkor részemről tökmindegy miért van ez, legfeljebb megjegyzem a rendszámát, hogy biztosan soha többé ne akarjam megvenni.
2016. okt. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A tartályban olaj maradvány volt, és csontszáraz...
2016. nov. 13. 14:38
 8/8 veterán vas ***** válasza:

"Olajmaradvány és csontszáraz".

Szerinted nem mond ellent egymásnak a két dolog? ;)

2016. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!