Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionosként mi van olyankor...

Kamionosként mi van olyankor ha lázas vagyok és alig bírok megmozdulni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hazahoznak furgonnal, vagy bérelnek egy hotelszobát amíg lábadozok? Vagy az álló kamionban kell kikúrálnom magam?
2016. okt. 25. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez "magánügyed", úgy gyógyulsz meg, ahogy akarsz, de ettöl még a fuvart el kell vinned oda, ahová küldték, vagy téged küldenek el.
2016. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te döntöd el mit csinálsz, ha nagyon elkap valami nem kell hősnek lenni bármit is szól hozzá a munkáltatód. Beteg bárki lehet. De hotelszobát magadnak kell bérelni , meg a hazautat is te intézed.
2016. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezeket a válaszokat kamionosok írták? Nincs erre biztosítás? Meg lennék lepve, ha egy menet közben lerobbanó járművezetőnek magának kellene fizetnie mindent, s még az áru késése is az ő sara lenne.


Szerintem ez legfeljebb akkor fordulhatna elő, ha egy kis költségvetésű, egyszemélyes vállalkozása van, s nem fizet biztosítást.

2016. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Ezeket unatkozó monitormajmok írták,papíron levan fektetve minden eshetőség,biztosítással együtt-nem sorolom fel mert el sem férne itt,benne van a mozgásképtelenségtől a kórházi ellátásig a hazautaztatáson keresztül minden.
2016. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ezt a lázas vagyok problémát nem tudom hány cég venné figyelembe, annak ellenére, hogy én is nagyon jól tudom, hogy padlóra tudja küldeni az embert egy 39 fokos láz. Szerintem max annyi történne, hogyha nagyobb cégről van szó, hogy kapnál egy magyar fuvart, és kábé ennyi.
2016. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel veszélyezteti a vezetési képességeket, kötelessége a cégednek megoldani a helyzetet, ha olyan súlyú a betegség.

Ha valami rotyi cégnél vagy, az gáz. Normálisabb cég küld érted egy sofőrt valami kisbusszal.

2016. okt. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös! Azért nem rabszolgatartó társadalomban élünk, még ha vannak is cégvezetők, akik ezt képzelik!

A gépjárművezető ugyanolyan munkavállaló, mint a bárki más. Színész - saját akaratából - felléphet betegen. Legfeljebb a jegyet vissza kell adni, ha nem tudja folytatni, hogy Lenni, vagy nem lenni. A járművezető betegségébe esetleg belehal valaki. De nem kell ilyen drámai kifejlett. Az ő egészsége pont annyit ér, mint a részvényeseké, akik a céget irányítják.

2016. okt. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!