Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Educar-nál ismer valaki...

Educar-nál ismer valaki becsületes, türelmes oktatót (B kategória), aki nem kiabál minden egyes apróságért?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van pár régebbi kérdés a témával kapcsolatban, de friss tapasztalatokra lennék kíváncsi.


Köszönöm!



2016. okt. 26. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért az is kemény, hogy minden második oktatós kérdés abból áll, hogy üvöltöznek. Ti ugye mind 18 évesek vagytok? Valószínű ezért is merik megtenni, mert lenéznek titeket a korotok miatt. Én 30 voltam mikor leraktam a jogsit pár éve, velem nem mert kiabálni senki, valószínű mert akkor már embernek tekintettek. Szerintem ez lehet az oka.

Mondjuk nagyon nem is tartott volna sokáig az oktatás, ha rámordít akárki is.... Ugye ez is a korra vezethető vissza, 18 évesen még nem mer senki visszaszólni és az oktató ezt tudja és ki is használja, míg egy felnőtt úgy elveri rajta a gyeplőt, hogy a füle kettéáll utána.

2016. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első, én 24 éves vagyok, szóval igen, velem is meg meri tenni.

Hangulatfüggő, van, hogy nagyobb hibámnál is csak rám szól, máskor kisebb hibákért is büntető satufék jár, szidás, esetleg kiabálás, kicsi káromkodás...

2016. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

A nejem (kicsit molettebb alkat) most nyaron vegezte el a jogsit, 34 eves. Azt mondta, ha az oktato felmeri emelni a hangjat, ugy fejbebaxxa, hogy a tokei is felszallnak :D En jobban feltettem az oktatot, mint a nejem :DD


De amugy igaza van az elsonek. Fiatalok, naivak, rutintalanok, igy elik ki magukat az oktatok. Velem is aztan kiabalhatna, ugy orrbakuldenem, hogy eleredne a ver, az tuti. En fizetek valamiert, o tanitson. A kiabalast meg hagyja meg nekem otthon az asszonynak az az o dolga :D

2016. nov. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy ordit kár hogy nekem már van jogsim én is beiratkoznêk, az OKTATÓ MEG
2016. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fejztem be AZ ELÖZÖ VAGYOK AZ OKTATÓ MEG LESZÁMOLNA HOSSZU- HOSSZÚ TÁPENZRE HIVATKOZVA NEM INFLUENZÁS LENNE
2016. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!