Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda accord 2.2 cdti executiv...

Honda accord 2.2 cdti executive 2004-2006-ig-ról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy ilyen autó megvásárlásán gondolkodom tapasztalatokat, véleményeket szeretnék kérni ezzel kapcsolatban. Köszi!

2016. okt. 27. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
remek döntés, ezek nagyon jó autók és a dízel motorok is megbízhatóak.
2016. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Esetleg ugyanez az autó, csak egy 2 literes benzinmotorral szerelve?

2016. okt. 27. 12:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Mennyire kilóméter falók ezek a motorok, értem ez alatt, probléma e ha van benne 300ezer körül?
2016. okt. 27. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:

a benzines még megbízhatóbb, jó választás az is.

Nem tudom, mennyit bírnak, de 300.000 km semmilyen autónak nem kevés. Ilyenkor már előfordulhat, hogy komolyabb összegű javítások is bejátszanak. A benzinesnél kevésbé, mert nincs benne annyi alkatrész. De az áruk ezért is alacsonyabb. Reálisan egy 10 éves dízel autóban, ami kifejezetten utazó autó, a 300.000 km teljesen reális futás. Meg lehet venni, megbízható lesz, de kell rá esetenként költeni.

2016. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Reálisan egy 10 éves dízel autóban, ami kifejezetten utazó autó, a 300.000 km teljesen reális futás."


Egy utazós autóban ez 5 év alatt összejön :D

2016. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tomcatters ***** válasza:
Nekem egy 2004 es evjaratu 2.0 i-vtecem van, uj kora ota használom,sose semmi baja nem volt ,kenyelmes sokszor volt,h 700-750 km levezettem egyhuzamba ,es nem volt fárasztó, dieselesek is teljesen jok, mindenféle gyermeteg hibáktól mentes (adagoló..... stb ,annak ellenere,hogy a honda elso sajat gyartmanyu dieselmotorja
2016. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tomcatters ***** válasza:
Ismerősöm benzines accordjaba kb 500 km van, és sose semmi baja nem volt vele a kopókon kívül
2016. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia. Nekem egy 2005-ös icdi sport kombim van. Egy éve használom és én is tanakodtam, hogy benzin vagy dizel. A benzines többet fogyaszt, így havonta több a kiadás, viszont a dízelben van kettős tömegű lendkerék, aminek elég húzós az ára,ha ki kell cserélni. Egy év alatt nekem az átlag fogyasztás 6,5. Ha van bizonyíték, hogy kicserélték a lendkereket, akkor jó választás a dízel. Nagyon megbízható és nagy a nyomatéka.
2016. okt. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!