Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autófényezés otthon?

GáborTNK kérdése:

Autófényezés otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Autófényezés előtt állok és szeretnék tapasztalati tanácsokat, tippeket, meglátásokat, ötleteket stb stb stb kérni.

2 autó lesz fényezve. Az egyik metál fekete, a másik metál kék.

Főképp motorokat, tankokat, vázakat oldal dekniket fényeztem természetesen nem kamrában, hanem fóliasátorban. A saját tapasztalatom ezzel, hogy teljesen pormentesen lehet fényezni. DE! Az Én múltbeli eseteimben viszonylag egyszerre kis felületek voltak, ami nem jár akkora festékköddel. A kérdés itt merül fel, ha egy 40m2-es helységet fóliázok körbe, akkor mennyire okoz problémát egy autó fényezésénél keletkező festékköd?

Nem vagyok autófényező, magam tanultam amit tanultam, és tudom hogy amíg nem próbálom addig nem tudom, hogy ekkora felületet is sikerülne e szépen lefényezni,de itt az ideje elkezdeni.

Aki járt már hasonló cipőben, esetleg autófényező szívesen meghallgatok mindent. (akár lépésről lépésre) Köszönöm előre is!


2016. okt. 28. 20:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!