Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rossz a váltó? Vagy velem van...

Rossz a váltó? Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
Eddig mindig olyan kocsikat vezettem , amibe a hátra menetet balra, előre lehetett váltani. Vagyis az 1-es mellet bal oldalt volt. Most átültem egy másik autóba, ott hiába próbálom ugyan így váltani a rükvercet, mindig csak előre megy az autó. Váltó hibás lehet, vagy csak határozottabban kellene bánni a váltóval? Kérem aki tud az válaszoljon, mert így nem tudom használni az autót. Előre is köszönöm.

2016. okt. 30. 19:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Annak a nyamvadt váltókarnak a kupakjára rá szokták rajzolni a fokozatok elhelyezését. Kivéve a régi teherautóknál.

Mit mutat? Sok modellnél fel kell húzni a váltókupak alatt egy karimát, h rückwerzbe tudd tenni. Van aminél meg jobbra lent van a hátramenet. Sokat meg úgy tudsz hátramenetbe kapcsolni, h lenyomod a váltókart és úgy balra fel. De mi vagy te, (piti) autótolvaj, h nem tudsz ilyen alapvető dolgokat?

2016. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

Szia!

Próbáltad már azt hogy felhúzod a váltószoknyát és úgy teszed be vagy, erőteljesebben tolod oldalra aztán fel? Esetleg még lenyomod a váltót és úgy de azt hiszem ez ritka.

2016. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nehogy leírd milyen kocsi mert akkor már rég beirták volna a megoldást. Amúgy veled van a baj.
2016. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

A váltógombról lekopott a jelzés. Az autó egy Seat-124-es.

Próbáltam már mindent. Felhúztam, lenyomtam, csavartam a váltót, de nem megy be r-be. Nem tudom, mi a gond. Most úgy közlekedünk, hogy legalább hárman utazunk, és ha tolatni kell, akkor toljuk.

2016. okt. 30. 21:44
 5/20 anonim ***** válasza:

Most buktál le! Ez a kérdés KAMU!

Ilyen kocsi közel s távol sincs.

3- an utaztok, h lehessen tolni... Tuti cigók vagytok.

2016. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Álljatok le egy időre a herbállal, hátha.
2016. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Huha: itt aztán nagy szakértők vannak. Herbálozunk, cigányok vagyunk. Persze interneten keresztül könnyű bátornak lenni.

Egyébként meg csak be kell írni a google-ba, hogy Seat-124.

2016. okt. 30. 23:08
 8/20 anonim ***** válasza:
Vegyél automatát,az ilyen hülyéknek lett kitalálva. Bármilyen kocsiba beül egy normális ember, pár perc után ràjön a dolgokra azért.
2016. okt. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egy ilyen régi kocsi meg biztos nincs agyonvariálva. A 4. Mellett lesz,üres-jobbra -le. Ha igysem talalod akkor lehet h csak nem veszi be,kuplung,vagy tarcsahiba.
2016. okt. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Biztosan a 4. mellett van jobbra lent. Honnan sikerült egy ilyen ritka idős autót összeszedni?
2016. okt. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!