Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rossz a váltó? Vagy velem van...

Rossz a váltó? Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
Eddig mindig olyan kocsikat vezettem , amibe a hátra menetet balra, előre lehetett váltani. Vagyis az 1-es mellet bal oldalt volt. Most átültem egy másik autóba, ott hiába próbálom ugyan így váltani a rükvercet, mindig csak előre megy az autó. Váltó hibás lehet, vagy csak határozottabban kellene bánni a váltóval? Kérem aki tud az válaszoljon, mert így nem tudom használni az autót. Előre is köszönöm.

2016. okt. 30. 19:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Rendben. Köszönöm. A 4-es mellet van valóban.

Honnan szereztük? Papámé az autó. Elment egy 1hetes kirándulásra. Amíg nincs itthon szeretném kicsit helyre hozni/hozatni. Pl.: ujj gumik, felni és lámpa polírozás, fényezés javítás, polírozás, belsőtér kitakarítás, ülések javítása. Egyébként ültem már mellette, meg vezettem is, de én hátra menetet nem váltottam, mert nem volt rá szükség. Szóval a Papa régi veteránját nem fogjuk lecserélni egy automatára.

2016. okt. 31. 09:42
 12/20 anonim ***** válasza:

Ja, h a papa kocsija. :)

Akkor mégsem vagy cigó? :)

2016. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ugyan már, egy cigó, aki lopni jár, a nevét sem tudja leírni helyesen, nemhogy ide belépni és egy ilyen kérdést megfogalmazni.
2016. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 veterán vas ***** válasza:
Ez a dupla lámpás vagy a kockalápás verzió? És mikori kiadású Seat 124?
2016. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
1966-os. Kerek lámpás, mindkét oldalon 1-1 van.
2016. nov. 3. 20:50
 16/20 veterán vas ***** válasza:

Tudod 1966 márciusában dobta ki a FIAT a 124-es tipust, és ekkor kapta meg az Év Autója címet is. A sikeren felbuzdulva vette meg a Sociedad Espanola de Automoviles de Turisma (SEAT) a licencet 1968-ban.

Vagyis nektek van egy olyan autótok, ami a hivatalos gyártás előtt 2(kettö) évvel készült?

Aha. ;)

2016. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Az év autója címet 1967-ben kapta meg, ha jól tudom. De ez nem számít.

Az autó SEAT, és 1966-ban készült. A forgalmi szerint.

Nem kell senkinek elhinni amiket mondtam. De miért hazudnék?!

Már nagyon nem a témánál vagyunk, már csak bszogatnak.

Nem kötelező válaszolni.

De tényleg, ha nem tudják biztosra, hogy kamu a kérdés, vagy sem, akkor miért válaszolnak?

16-os válaszolótól kérdezem, hogy: honnan tudja? Neki is van egy Seat-124-ese? Esetleg övé a SEAT?

Gondolom internetről olvasta, hogy vad idegen emberek előtt ki oktathasson vadidegen embert.= Na ez szép élet. Befutott mi? Kell egy kis boldogság? Így?

2016. nov. 5. 20:49
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, csak érdekel a téma, viszont tényleg csak 1968-tól gyártották a Seat 124-et. Nem lehet, hogy rosszul emlékszel?

[link]

2016. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 veterán vas ***** válasza:

Nem oktattam, csak konkrét adatokat írtam le.

Valós, utólag megmásíthatatlan a tényeket.

Ha nem vagy képes elfogadni, az legyen a Te problémád.

2016. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Nem, nem néztem el. A forgalmiban 1966 van, és SEAT.

Ezek a konkrét adatok mégis honnan vannak?

2016. nov. 8. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!