Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » (Felmérés) Ki hogy áll?...

(Felmérés) Ki hogy áll? Feltettétek már a Téli kerekeket? Illetve milyen a méretük?

Figyelt kérdés

Kezdem én:

Én még nem tettem fel majd csak most hétvégen lesz rá időm és amúgy is errefele 10-12 Fok körűl mozog az időjárás.

Nyári gumi:

Elöl 245/30/ZR20

Hátul: 285/25/ZR20

Dunlop gumi,Dvinci Felni márka


Téli: 245/40/ZR19

Kumho Tyres, BBS Márka



2016. nov. 3. 16:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8-as, pont ezt akartam beírni:)

Egyébként nem tudom, hová ez a nagy rohanás, messze még az első hó! Nem cseréltem le a 185/65 15-ös Continentalt a téli szettre.

2016. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem tudom, hová ez a nagy rohanás, messze még az első hó!"


Hát pont emiatt gondolkoztam sokat, hogy tegyem e fel, mert hó lehet nem is lesz. Vagy csak 2 napig lesz. Akkor pedig vagy nem megyek az autóval, vagy ha muszáj, óvatos leszek. De ha már megvan a téli szett, akkor felteszem most, ha úgyis hideg van.

2016. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Sosem hasznalt a csaladban a nagyszuloktol kezdve senki teli gumit, mert ez csak lehuzas!

A 60,70,80-as evekben is kozlekedtunk nelkule most is lehet, csupan megfeleloen kell telen vezetni.

A jegen egyikkel sem allsz meg ugy sem..

Azt szoktam mondani majd lecserelem ha a kamionok, teherautokes a buszok is megteszik!

De addig nem! :)

2016. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
...ezt véssék a sírkövedre is, idióta
2016. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Latom Te is aldozata Vagy a kapitalista kizsakmanyolo rendszernek!

Szepen megvezettek utolso!

2016. nov. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De ha egyszer kipróbálsz hóban egy jó téligumit, akkor megtetszik majd neked is a téli.
2016. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!