Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha van AM jogsim és ha 150cc-s...

Ha van AM jogsim és ha 150cc-s robogóval közlekedek akkor szól a rendőr érte? (több lent)

Figyelt kérdés

Honndal lássa hogy nem 50cc-s?

Ja meg hogy van egy 70cc-s robogóm hogy azzal mehetek főúton ?

Ma délután fű



2016. nov. 4. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fű után sikerült kiírni ezt a kérdést, vagy még a fű előtt?
2016. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó mondatba azt szerettem volna írni hogy:

Ma délután fűkaszáztam kb 30 percet és elkezdett fulladozni amikor gázt adtam neki és utána le is állt, kicseréltem a gyertyát de még mindig fulladozott, a karburátorba kicsi féktisztitót raktam de csak be röffent!

Most teli tankoltam és elég sok 2T olajat raktam bele mert több órán át fűkaszáztam volna, csak ugye le fulladt !

auchan 2T olajt raktam bele ami 0,5l 750Ft-volt!

Előre is köszönöm a válaszokat!!!!

2016. nov. 4. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ha van AM jogsim és ha 150cc-s robogóval közlekedek akkor szól a rendőr érte?"

Dehogy, meg fog dícsérni.


"Honndal lássa hogy nem 50cc-s?"

Onnan, hogy a rendőr nem olyan hülye, mint... mint... mint te.


"Ja meg hogy van egy 70cc-s robogóm hogy azzal mehetek főúton ?"

Persze, amennyiben van rajta rendszám, érvényes műszaki, biztosítás, neked pedig legalább A1-es jogsid.


"Ma délután fű"

Volt, igen, és még holnapra is maradt.

2016. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Made my day
2016. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az AM jogsidat melyik piacon vetted?
2016. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kérdést elméletben és gyakorlatban is meg kell vizsgálni. Elméletben: persze, hogy látja a rendőr, hogy nem 50-es a robogód, ez is a munkájához tartozik, így ha meglát leállít, motorodat lefoglalja, jogosítványodat elveszi, nem vagy jogosult a jármű vezetésére továbbá biztosítási csalásért és okmány hamisításért eljárást indít ellened. 70cc robogóval meg mehetsz főúton, de ugyanaz a forgatókönyv, mint amit az előbb leírtam.

Gyakorlatban: A rendőr nincs felkészülve minden járműből, hogy ezeket kiszúrja, vagy ha fel van készülve, nincs kedve végigjárni az ezzel járó hosszadalmas procedúrát, kényelmes ott az autóban ülve körözgetni, dumálni, zabálni. Magyarországon olyannyira ez a helyzet, hogy rendszeresen látok rendszám nélküli 250-es robogókkal közlekedőket. Tehát ilyen alapon akár halál nyugodtan robogózhatsz. De én nem ajánlom, csak egyszer kell kifogni egy olyan rendőrt, aki rendesen végzi a munkáját, meg egyébként se vezessen senki FORGALOMBAN olyan járművet, amire nem jogosult. Én leírtam a véleményem, de csak te dönthetsz magadról.

2016. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érthetetlen, hogy hetente kérdeznek rá, hogy mit csinálna a rendőr, de azt senki nem kérdezi meg, hogy a biztosító mit csinál, mit nem csinál lebukás esetén.
2016. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert a gyerekekbe azt nevelik bele, hogy a rendőr rossz, a rendőrtől félj, de a pénzügyi alapokat (takarékosság, biztosítás, és ezek hatását az életükre) nem. Fogalma nincs a hülyegyereknek, hogy egy ilyen lebukás esetén a legkisebb baja az lesz, amit a rendőrtől kap...
2016. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!