Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz motoros jogsit...

Mennyire nehéz motoros jogsit szerezni?

Figyelt kérdés
Márciusban lesz a vizsgám és már most nagyon félek a dologtól...miket kell csinálni? Mégegy kérdésem lenne felétek: Milyen 50 köbcentis sport kinézetű motort ajánlotok? Amivel szemezgetek az az Aprilia Rs 50 és a Derbi gpr 50. Tapasztalatok?
2016. nov. 7. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Tavaly csináltam AM jogsit, 15 évesen. Elsőre sikerult minden vizsga, szerintem elég egyszerű.
2016. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BiTOPro97 ***** válasza:

Én több mint öt éve csináltam, és akkor is egyszerű volt, ha felkészültél rá rendesen.

Ma már meg van az A2-es is. - azzal sem voltak gondok, és nem is volt nehéz, és nem csak nekem motoros sport múlttal, ... .

Autós jogsival, ott is leginkább a párhuzamos parkolással szokott az embereknek gondja leni, de ott is főleg a lányoknak. Ja meg a forgalmi vizsgának vannak érdekességei autónál, de nálam nem volt mivel meghúzzanak, pedig nem fizettem a vizsgáztatónak. Hát annak így tökéletesnek is kellett lennie.

2016. nov. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj ezen, ha érdekel a motorozás (és miért ne érdekelne?) valamint úgy érzed hogy van hozzá tehetséged, akkor menni fog. Kétszer vizsgáztam 2 kerekűre (smkp 1988 és nagy A 2010) Mindkétszer elsőre átmentem, mert nem azon töprengtem hogy vajon megbukok-e, hanem arra figyeltem hogy normálisan, összeszedetten motorozzak.
2016. nov. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BiTOPro97 ***** válasza:

javítva: ... de nálam nem volt mivel nem meghúzzanak meg, pedig nem fizettem a vizsgáztatónak.

Csak takarásban lévő telefonon elírtam.

2016. nov. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BiTOPro97 ***** válasza:
Ne feszül rá, tényleg ez a legfontosabb! No meg az odafigyelés.
2016. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ertem...koszonom a valaszokat!☺
2016. nov. 8. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!