Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Örököltem egy céges autót. Az...

Davin89 kérdése:

Örököltem egy céges autót. Az elődöm panaszkodott és már én is tapasztaltam, hogy a szélvédő "bepárásodik". Ezt olyan értelemben, hogy nem lehet letörölni, a fűtés a maxon megy, de akkor is olyan mintha ködben vezetnék?

Figyelt kérdés
Azért írtam ide, hogy nektek van e ötletetek, mivel lehetne megtisztítani az üveget? Ki lett már próbálva minden, de nem használt eddig semmi.
2016. nov. 11. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Levegő az üvegre, hőmérsékletet állítsd be neked megfelelőre, majd kapcsold be a klímát, másodpercek alatt eltűnik a pára
2016. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dohányos autó volt? Egy élmény leszedni a cigifüstöt róla. :) Egy párszor neki estem mosószerrel, ablaktisztítóval mire lejött. Bár ezt még nem volt alkalmam kipróbálni, de adtak egy olyan tippet, hogy az ecetes víz szépen lehozza.

Illetve, ha mostanában nem volt megnézve a pollenszűrő, akkor azt is megnézném. Az is tud ilyen turpisságot csinálni.

Klímás autó? Nem fogsz tőle hőgutát kapni :), hamar leszárítja az is a szélvédőt.

2016. nov. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most szaros az üveg,vagy belső keringetésen vagy? XD
2016. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Klímás az autó, de nem működik.

Belső keringetésen van, de nélküle is ugyanolyan volt.

Lehet, hogy az ecetes vizet kipróbálom, ha az időm engedi.

2016. nov. 11. 10:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Fagyálló nem lehet a lyukas fűtőradiátorból? Nem fogy a hűtőfolyadék?
2016. nov. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem lyukas.
2016. nov. 11. 10:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Szinte meg is válaszoltad , csak nem vetted észre.

Külső keringetésre kell állitani. !!!

2016. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ecetes viz es tarsai. Ahogy lehet sima ablaktisztitoval tisztitsd meg clin-t ne hasznalj mert foltos marad, majd ha megvagy a nagyjabol az ablaktisztitassal akkor waxold fel az egesz es ennyi a titok.
2016. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
klimával nem tudod lefuvatni ez kilőve, pollenszürö?,ecetesviz jobb minöségü üvegtisztitó ilye klimával oldok meg, tudom te nem tudod.
2016. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!