Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 12 éves A3ast Polírozni, vagy...

12 éves A3ast Polírozni, vagy vaxoltatni akarok. Melyik legyen, mit tanácsoltok? A vax meddig bírja?

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Autokozmetikus vagyok. Ha ram hallgatsz elobb vegiggondolod magadban hogy mi a cel. A waxxal felviszel egy vedoreteget az autora ami a nagyon apri hajszalkarcokbol tuntet el, de csak addig amig le nem kopik rola. Nagyobb fenye lesz, vedi az autot, pergeti a vzet, nem ragad meg rajta ugy a szennyezodes, szallorozsda, bogarak...stb. polirnal pedig valoban eltunteted a karcokat. Persze polirozas utan is alap a konzervalas (waxolas) de az mar tartalmazza a polirozas ara. Legalabbis nalam. Az hogy meddig birja a wax az fugg a kornyezeti hatasoktol, wax minosegetol. Nekem is van olyan ami 1 honap, de van ami 6 honap utan is pergeti a vizet, de fenyben es kozelrol nezve ugyan ugy karcos marad. Nalam 3.000,- a waxolas de sok helyen akar 5-6.000 is lehet. Ez ido kerdese es lekopik rola. Polir valtozo de ha mem veszes es a szine is konnyu akkor 10.15.000,- ert mar szoktam vallalni. Ebbe benne van a polir, wax, ha van kuldo muanyag apolas, gumiapolas...minden. az en araimat nezve jobban megeri a polir pl. Egyebkent hiaba lesz szep a wax utan, eg es fold a kulonbseg
2016. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gergoap ***** válasza:
Röviden: elöszőr políroztass, aztán következő mosás után waxolj! Évente max. 2-szer szoktam waxolni. Használj viaszos sampont, úgy tartósabb marad!
2016. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!