Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan sportot akarok el...

Olyan sportot akarok el kezdeni amitől lesz önbizalmam és meg tudom magam védeni ha valaki nekem jön. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Box-ra gondoltam de ott nem hinném hogy megtanulom azt hogy hogyan védjem meg magam a nyílt utcán ha valaki nekem jön. Sokan utálnak és fenyegetőznek arra gondoltam 2016 tol új életet kezdek és mindenféle képpen kell galami sport hogy nehogy megverjenek! 16 éves lány vagyok Miskolc környékén élek szóval ha itt lenne az jó lenne. Mit ajánlotok? Tapasztalatok is érdekelnek. Olyan ez a környék hogy ki se merek menni hát ezen változtatni akarok
2015. dec. 20. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Újgyőri főtér közelében van egy Ju-Jitsu edzőterem, nekem van lány ismerősöm, aki oda járt.
2015. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hazai ökölvívás női szakosztálya nagyon jó, hogy szívesen csinálod az pedig a legfontosabb, akkor nagyon jót fog tenni, megtanulsz ütni,( ha már jobban benne leszel, akkor) elhajolni az ütések elől is. A lényeg, hogy szívesen csináld, boxal melléfogni nem nagyon lehet, sosem felesleges, próbálj ki egy edzést :)
2015. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Box az jó, pláne utcára tapasztlanok ellen, mert azok nem tudják kihasználni hiányosságait, tehát hülyére vered őket. Mellesleg utcára tényleg minden jó, szóval bárhova mész, a lényeg, hogy élvezd és szeresd csinálni.
2015. dec. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!