Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Papírok nélküli motor sose...

Papírok nélküli motor sose lesz már forgalomban igaz? Hivatalból nem lehet kikérni esetleg a leadott rendszámot vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Tehát vettem egy mzt. Asszem 26 éves. Nincsenek okmányai. Egy adásvételit írtunk. Alvázszám meg motorszám megvan. Ilyesmik rajta. Csak éppen nincs forgalmija
2016. nov. 14. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Az már nem is lesz.... Bontószökevény.
2016. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha van az embernek mondjuk egy 80 éves autója. Ami valami nagyon értékes veterán- de elkeveredett a forgalmija, sose nem lehet forgalmiba helyezni?
2016. nov. 14. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert szerinted ez csak így megy,hogy minden féle papirok nelküli kert végéből előásott vacakra csak ugy adnak egy papirt,hogy nesze haladj!Hat jol neznenk ki ha ez igy mukodne!
2016. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Veteránozás más téma.

Szerintem nem fogod végigcsinálni...

Főleg nem ezzel...

2016. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Régen akkor még máshogy működött? Apám csinált utánfutót kb 23 éve. És az is kapott forgalmit.
2016. nov. 15. 07:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma nem 23 evvel ezelott vagyunk!Arrol nem is beszelve hogy te tenyleg nem erzed a kulonbseget az apud csinalt valamit meg a valahonnan keítettem egy mindenfele papirok nelkuli autot/motort stb...
2016. nov. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!