Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen keretösszegből melyiket...

Ilyen keretösszegből melyiket érdemesebb megvásárolni?

Figyelt kérdés

A keretösszeg maximum 600-700 ezer forint lenne. Mindenképpen terepjáró a kiszemelt, nem sokat futnának kb 8 ezret évente. Hobbym a horgászat ehhez kellene , egész évbe, elég komolyan felázott földutakra,sajnos a családi szedánt megültettem már párszor a sárba , nem volt kellemes.

Kiszemeltek:Lada Niva (2000 utáni), vagy Mitsubishi Pajero II ,ahogy néztem régebbi 95 körüli modellek férnek csak bele ebbe a keretbe. Inkább a niva fele hajlok , mivel egyszerűbb alkatrészt szerezni hozzá. Ti melyiket vennétek?



2016. nov. 18. 19:05
 1/2 Meechy Darko válasza:
A niva egy jó megoldás ilyen keret mellett a pajeroból viszont ennyiért nem lehet igazán jót venni azok inkább 1millió környékén vannak, de szerintem meg a suzuki vitara vagy éppen samurai még egy jó választás lehet
2017. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi, azora mar meg is van az auto. Egy vitara lett a befuto.
2017. jan. 10. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!