Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel lehetne csökkenteni az...

Mivel lehetne csökkenteni az alulkormányzottságot?

Figyelt kérdés
Adott egy összkerekes, turbós Subaru Legacy. Összkerékhajtás, hátul önzáró difi. Elég jól tolja az orrát. Mikkel lehetne ezt csökkenteni? Kerékösszetartást a határértéken belül széttartásra állítottam, akksi költözött a csomagtartóba, ablakmosó tartály is. Hátul ben van a pótkerék. Elöl-hátul stabrúd van a kocsin. Hátra kellene még egy vastagabb stabrúd?
2016. nov. 22. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

"Kerékösszetartást a határértéken belül széttartásra állítottam"

Szerintem pont ez a gond. A Kerékösszetartást állíts középértékre, vagy egy ici picivel többre, de csak éppen egy hajszállal hajszállal(2-3 százalék) és próbáld ki úgy, szerintem ez lesz a nyerő megoldás.

2016. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be amit az #1-es írt, akkor kell előre is egy rendes sperrt építeni.
2016. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kéne kérdezz egy Subaru- gurut. Én úgy emlékszem, hogy a Subaru eléggé hátsókerekesként viselkedett, nem az orrát tolta. (Impreza) A szakik egy perc alatt megmondják, mit lehet csinálni.
2016. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Az pont az evo.
2016. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul emlékeztem, miben ültem, elnézést.
2016. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az Evo a játékosabb, mert AYC-vel rendelkezik. Ez még sima "buta" hajtásos. Itt nincs nyomatékelosztás a váltóban, itt egy 50:50-es hajtás van, középen Viscoval. Az összetartást úgy értem, hogy meg van adva gyárilag egy alsó és felső határérték, hogy mennyire tarthat össze és szét. Na, és én még a zöld tartományba állítottam, csak pont, hogy a széttartás fele, hogy a széttartó kerék miatt jobban elforduljon. Amúgy tegnap voltam vele teszten, terepen egész jól megy keresztben :)
2016. nov. 27. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!