Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Remélem hogy ti a segítségemre...

Kornel0427 kérdése:

Remélem hogy ti a segítségemre lesztek autó vásárlás előtt vagyok pontosabban már 4 hónapja keresem a legjobb döntést, nem tudok dönteni az én szívem valasztotja az egy alfa 159 dizelben de nem merek bele vagni ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én bele mernék :)
2016. nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2.4jtd 5henger...azzal vedd!
2016. nov. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha meghalsz érte és tudod, mibe ugrasz bele, akkor ne vacakolj! A 2.4 JTD is jó motor, de az 1.9 JTD is megbízható, a 150 lóerőset keresd. Sajnos az első generációs 159-esek nagyon nehezek voltak, ezért a mentedinamika korlátozottabb, de gyönyörűek és nem olyan megbízhatatlanok. Nagy előnye még a márka fanatikus tábora, közössége, ahol rengeteg segítséget kaphatsz.

www.alfaamore.hu

2016. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó döntés, vedd meg.
2016. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vedd meg. Én egy másik típussal voltam így. Fiatal koromban is elájultam tőle, aztán egy autóvételnél a Feleségem tatálta meg. Rettentően féltem(nagyon rossz hírű sajna), de belevágtunk. Azóta (3 éve) minden nap boldogan ülök bele, minden percét élvezem az autózásnak, és még baja sem volt.
2016. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha az ember jozan eszere hallgat Suzukit vesz ha viszont a szivere Alfa-t.Az utcankban van egy 159-es (fekete kombi bezs belso) 2,4 JTD a haver ugy feszit benne mint pok a lucernaba le se lehet torolni a vigyort a keperol.A multkor amyosom tavozott tolunk az asszonnyal alltunk kint a haz elott mikor elment elottunk az Alfaval a haver. Nekem beparasodott a szemem az asszony meg azt hitte hogy annyira sajnaltam amikor az anyja elment.Persze este kiderult a szitu es jot nevettunk az egeszen mert amikor megismerkedtunk nekem is Alfam volt.Szaz szonak is egy a vege vedd meg nagyon jol fogod erezni benne magad.
2016. nov. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vedd meg mindenképpen, egyszer élünk. Ha meg nagyon rossz lesz, akkor meg eladod.
2016. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó olvasni hogy nem csak én vagyok még halva érte,a szívem mélyén mindig alfára vágytam,az élet fintora hogy ahoz képest g astrám van semmi gondom az astraval költség mentes már 3 éve de hiányzik belőle az érzés most már biztos hogy alfát veszek 😀
2016. nov. 25. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!