Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dacia sandero tulajdonosok....

Dacia sandero tulajdonosok. Milyen személyes tapasztalatotok van? Mi a típus gyenge pontja?

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 11:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Főleg a benzines verzió érdekel.
2016. nov. 28. 11:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Két éves az autóm. Műszakilag soha semmi gond nem volt vele, tökéletesen, elsőre indul. Ráadásul hatalmas a csomagtere, belefér a fél háztartás, magas az ülése, nem kell belefeküdni, tehát nem fáj benne a hátam bármennyit vezetek, és autópályán is szépen elmegy 130-cal. Nekem semmi más nem számít egy autónál. De én nő vagyok. Én nem akarok száguldozni, nem akarok mindenkit legyorsulni, és nem akarom, hogy bárki hanyatt essen a hipermodern kinézetű autómtól, csak azt akarom, hogy megbízhatóan elvigyen A-ból B-be, és férjen be a garázsba :) A Sandero pont befér, a Logan már nem tenné. Számomra nincs gyenge pontja, én nem cserélném el semmiért.
2016. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bal oldali kormánykapcsoló, gyakori hiba, ezenkívül a navinál szokott előfordulni a pixel hiba. utóbbiaknak jelenleg is tart a garanciális cseréje, és ez többnyire csak a 2016-os daciákat érinti.
2016. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszik!
2016. nov. 30. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!