Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Toyota Corolla 2. 0 D4D...

Wildvad kérdése:

A Toyota Corolla 2. 0 D4D (116Le) vagy az 1.6 VVT-I (110Le) a jobb vétel? (2004-2006)

Figyelt kérdés
Hetente kb 1000 km-t megyek és ebből 70% autópálya. Tudom, hogy a benzines a megbízhatóbb, de többet is eszik... A 2 motor kb. ugyanúgy gyorsul. Ti melyiket választanátok a helyemben? Természetesen csak jó állapotban lévő autót vennék. Köszi a válaszokat!

2016. nov. 28. 22:02
 1/6 anonim válasza:
Corollánk van, 1.6-os és bőven elég erős. Teljesen megpakolva is jól húz 120 fölött, és persze nem olyan környezetszennyező. Ha autópályán mész elég jó a fogyasztása. 11 éve van meg semmi nagy baj nem volt még vele. És olcsóbb hozzá az alkatrész(sokkal)...
2016. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tomcatters ***** válasza:
En a benzinest valasztanam :) Nekunk is van corolla ,az 1.4 vvt-i 97 le,de sok 1.6 nál jobban húz ,persze nem az 1.6 vvt-i nél :D
2016. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Japánból csakis benzinest.
2016. nov. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked dízel kell, azt kell hogy mondjam. A Toyotánál van ugyan problémás dízel, de az a 2.2-es 170 lovas (DCAT).
2016. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg érdemes megfontolni a benzin + gáz kombinációt. Én évekig jártam egy 1.4 -es Corollával, amiben AC-Stag4 gázszett volt. Semmilyen probléma nem volt vele. Az üzemanyag költség kb. ott van mint a dízel, a szerviz igény viszont "benzines". Igaz hogy a beépítés jelent kb. 200e Ft költséget, de ezt hamar ledolgozza. Nekem jó volt a tudat is, hogy még a benzinesnél is sokkal kevésbé szennyez...
2016. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Támogatom a #3-as véleményét, japánból csak benzinest!
2016. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!