Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Torna cipőben is szabad...

Torna cipőben is szabad forgalmi vizsgázni?

Figyelt kérdés
Eddig a tornacipőmben volt a legjobb vezetni. Ès nem tudom, hogy abban szabad -e.

2016. nov. 29. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs előírva, akár hegymászó bakancsban is mehetsz. Nyilván abban érdemes, ami neked a legkényelmesebb.
2016. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen vizsga.

B kategóriánál mindegy, A-s, motoros vizsgánál nem.

2016. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2 nél a pont
2016. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minél véknyabb talpú a cipő, annál könnyebben és finomabban tudod kezelni a pedálokat, szóval a tornacipő pont jó erre. Vizsgára amúgy mehetsz bármiben, de abban érdemes menni, amiben a legtöbbször vezettél.
2016. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak az a baj h december 23.-ra irtak ki es az mèg azert messze van , lehet a ho is fog esni. Tudom en a kocsiban fogok ulni, de felek ne h szoljon miatta, hiszen latja amikor ellenorzom a kocsit, h ilyen vekony cipobe vagyok telen.

De van meg egy ket oram es a plusz orakat szeretnem mar tenyleg abba a cipoben levezetni amiben a vizsgan fogok :)

Es ezert kerdezem, h hoban, telen, hidegben, tornacipoben? Illik nem illik? Szabad -e? Volt aki mar vezetett ugy?

Koszonom az eddigi valaszokat.:)

2016. nov. 29. 22:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"de felek ne h szoljon miatta, hiszen latja amikor ellenorzom a kocsit, h ilyen vekony cipobe vagyok telen."


Nem fogja érdekelni, hogy milyen cipőben vagy, hidd el.

Ha nagyon hideg van (és hó vagy eső), azt is megcsinálhatod, hogy bakancsban mész a vizsgahelyszínre, és viszed a tornacipőt váltócipőnek és ott átveszed. Senkit nem fog érdekelni, milyen cipő van rajtad, hidd el. Abban vezess, ami a legkényelmesebb, illetve amiben a legtöbbet vezettél.

2016. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit parázni egy cipőn, meg hogy mit szólnak hozzá. Te tuti csaj vagy. :D

Egyébként semmi közük hozzá, hogy miben vezetsz.

2016. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Én mindhárom alkalommal abban mentem forgalmi vizsgára, és most negyedjére is abban fogok menni. Sosem szóltak érte.
2016. nov. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Az én párom egész évben tornacipőben van, télen annyi hogy bélelt de kívülről ez nem látszik :D

Nem szólnak érte, van aki ott vált cipőt a kocsiban vizsga előtt, télen főleg tisztában vannak vele hogy hótaposóban pl nem lehet vagy gumicsizmában, abban vezetsz amiben kényelmes, én lovaglócsizma fazonúban voltam, senkit se érdekelt: csak a vezetésem.

Nyáron is hülyeség lenne hisz 40fokba edzőcipőbe miért van az ember? Abba kényelmes.

2016. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Ezen ne parázz. Vékony talpú, sportcipőben vizsgáztam én is. A vizsga biztost hót nem érdekli mibe vagy. Egyébként meg én egy hónapja és ma vizsgáztam (szerencsére utoljára:) ) és egyik alkalommal sem kellett kiszállni a kocsiból átnézni az autót, mert bazi hideg volt:D Az első vizsgámon csak annyit kérdeztek, hogy megnéztem-e az autót, és hogyan találtam. Ma pedig el kellett mondanom, hogy mit néznék meg rajta. Illetve fék és kormány próba az adott indulásnál.


Én is paráztam, hogy télen vékony sportcipőben vizsgázom, de nem lesz gond nyugi, a fő, hogy kényelmes és megszokott legyen! Sok sikert!

2016. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!