Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet olyat csinálni, hogy...

Lehet olyat csinálni, hogy kreszteszt programmal tanulok itthon és csak vizsgázni megyek be valahova?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok, gyorsan kéne a jogosítvány. Viszont nagyon bejárni nem tudnék órákra. Szóval azt megcsinálhatom, hogy tanulok itthon és aztán egy iskolában csak a kresz vizsgát teszem le? Akkor is képesek elkérni egy teljes tanfolyam árát?

És tudnátok ajánlani olyan iskolát ahol a lehető leggyorsabban meg tudom csinálni a kötelező vezetéssel töltött időt/távot? Akár egy hét alatt? És még egy tündérmesébe illő kérdés, úgy, hogy nem megy rá a gatyám is?

Nagyon komplikált lenne elmenni egyik helyre kresz vizsgázni, másikba a forgalmit letenni?

Ajánlhattok iskolát is ahol jók és nem kell nutellával is megkenni a vizsgáztatót.

Bocsi, de tényleg elég gyorsan kéne intézni, úgy, hogy a se*gem azért ne lógjon a végére ki a gatyámból.

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2015. júl. 9. 13:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A kresz tanorát akkor is ki kell fizetned ha nem vagy ott,szoval nem fogsz seholsem olcsobban kijönni. Melyik kerületbe vagy?
2015. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs pénzed jogsira akkor inkább várjál még.
2015. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

részt kell venni a tanfolyamon, még ha nem is vagy ott. Be kell iratkozni, az iskola a nevedet lejelenti, és ha megvolt a kötelező óraszám (20 óra? már nem is emlékszem, mennyi volt), és vége a tanfolyamnak, utána lehet vizsgára jelentkezni.


Utána jelentkezel vezetésre, vezetsz, vizsgaidőpontot kapsz... ha minden elsőre sikerül, szeriontem akkor is 2,5-3 hónap minimum, és akkor az oktató jó alaposan rádért .


Nem vagyok pesti, és nekem ráment 6,5 hónapom (vezetésre 4,5) meg a gatyám is (igaz, nem kellett megkenni a vizsgabiztost, szóba sem került ez az opció, és megtanultam, vezetni - már amennyire ennyi idő alatt lehetséges). Szóval ajánlani nem tudok olyat, ami minden kívánalmadat kielégíti. Szerintem más sem fog.

2015. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

18 kerület, de pont olyan helyen, hogy kb bárhova eljutok egy óra alatt.

Nem azt mondtam, hogy nincs pénz, csak azért mégsem szeretnék annyit olyan sokat költeni és sajnos várni nem tudok.

Ha két külön iskolában csinálom a dolgokat akkor valami csoda folytán megoldhatom egy hónap alatt?

2015. júl. 9. 13:33
 5/27 anonim ***** válasza:

Tudtommal kreszoktatáson kötelező a személyes megjelenés minden órán, ami abszolut jogos. Egy hét alatt nem lehet lenyomni, ahogy a 30 óra vezetést sem. Előbb kellett volna gondolkozni...

Másrészt vannak délutáni kurzusok is

2015. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Ha két külön iskolában csinálod, akkor is fontos a sorrendiség. Addig nem jelentkezhetsz vezetni, amíg nincs meg a kresz-vizsgád. Sőt, ha ezt egyik iskolától ki kell kérned, és átvinni a másikhoz a papírjaidat, azzal időt veszítesz.


Általában az is elmondható, hogy ha egy oktató nagyon rádér, hogy állandóan mehess vezetni, ott azért gond van... én speciel elgondolkodnék, hogy miért van ennyi szabadideje, miért nincs tanulója :o mondjuk, lehet, csak engem zavarna...


Gondolom az elsősegély-vizsgád már megvan, mert arról nem beszélsz.

2015. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Vezetni tudok, nem azzal van a gond, hogy mennyi idő alatt tanítanak meg, mert arra nincs szükség szóval nem kell, hogy annyira rám érjen ilyen szempontból a tanár, csak legyen meg a kötelező mennyiség minél gyorsabban.(nem nagyképűségből mondom, hogy tudok vezetni, átlagosan vezetek).

Non-stop autós iskoláról tud valaki valamit? Amúgy láttam, hogy néhány helyen van lehetőség távoktatásra. Az mennyi idő?

2015. júl. 9. 13:48
 8/27 A kérdező kommentje:

Elsősegély megvan, orvosi szintén.

Annak aki ilyen kedves és megértő volt, hogy előbb kellett volna gondolkodnom. Köszi, gondolom te még sosem kaptál hirtelen nagy lehetőséget...

2015. júl. 9. 13:50
 9/27 A kérdező kommentje:
és nem délelőtt nem érek rá hanem egész nap, este 10 ig dolgozom.
2015. júl. 9. 14:01
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"Vezetni tudok, nem azzal van a gond, hogy mennyi idő alatt tanítanak meg, mert arra nincs szükség szóval nem kell, hogy annyira rám érjen ilyen szempontból a tanár, csak legyen meg a kötelező mennyiség minél gyorsabban.(nem nagyképűségből mondom, hogy tudok vezetni, átlagosan vezetek)."


korántsem biztos, hogy az oktató és a vizsgabiztos is majd így gondolja.

2015. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!