Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok....

Autóvásárlás előtt állok. Melyik autót javasolnátok?

Figyelt kérdés
Ez mellékes, de az élet úgy hozta, hogy a lakóhelyemtől 45 kilométerre lenne az új munkahelyem, tömegközlekedéssel szinte lehetetlen lenne megoldani a bejutást, így kénytelen vagyok egy autót venni, pénzem olyan 1-1.2 millió forint autóra. Na most én két autót néztem ki, ami elmegy 3 literrel, ez a VW Lupo 1.2 dízel (nem tudom Seat Arosába létezik-e ez a változat), illetve az Audi a2, nekem mondjuk jobban is tetszik. Ezt a kettőt néztem ki, nem tudom igaz-e a 3 literes fogyasztás.
2016. nov. 30. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Legalábbis valós körülmények között biztosan nem.


4-5 a realitás, de azt több autó is tudja (ha nem egy városi dugón caplatsz át, hanem országúton / sztrádán 90-es tempóval).

2016. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A2t ne vegyél. Azt mondják az egy elcseszett széria. Nem hiába csak 6 évig,2005ig gyártották....Vegyél ennyi pénzért egy A3at,első generációsat 1.2ért már olyat kapsz,amihez hozzá sem kell nyúlni,vagy egy második generációs A3at,mondjuk abból meg kb csak lepukkantat kapsz ennyiért....
2016. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát mindenképpen megbízható járgányt keresek, minél alacsonyabb fogyasztással, persze én se állatkodnék.
2016. nov. 30. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Szinte bármelyik 1.4 HDI tud 4,5-5 literes fogyit és elég strapabíróak. P206, fiesta, 2008/2009-eseket ki lehet fogni.
2016. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Citroen saxo/peugeot 106 mindkettő 1.5D-vel!Attol igenytelenebb kevesebbet fogyaszto auto nem letezik!
2016. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiat Panda 1.3 JTD
2016. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 megmondta a tutit. A 3L-es kisdízelek speciális körülmények közt hozhatják ugyan az alacsony fogyasztást, de a szervizelésükön elbukod a nyereséget.


Egyébként itt egy életszerű lista a fogyasztásokról:

[link]

2016. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!