Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemetauto.hu vélemény?

Nemetauto.hu vélemény?

Figyelt kérdés

2016. nov. 30. 21:06
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
Nagy László fémjelezte szlovák cégről van szó(grandline s.r.o.), Németh Gábor, Ruszó László stb. Debrecen-Hajdúszoboszló... ti ne dőljetek be nekik!
2017. dec. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
Már sajnos bedőltünk. Én azóta találtam Bpesti hirdetést is a Nagy László telefon számával. Mikor nálunk kipukkant a lufi levették az összes addig hirdetett Hundai Terracan-t a hirdetésükből./Mi arra kötöttünk szerződést velük/ Most meg egy sincs fent nekik pedig eddig ha beütöttem a Grand Line s.r.o.t egy csomó kocsi jelent meg amit ők hirdettek a Használtautón.
2018. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
Uj nevük van! TM Autókölcsönző Kft.
2018. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Joco-1982 válasza:
Senki ne foglalkozzon ezzel a szerencsétlen bandával!!! Kocsi sehol, szerződés felbontva, előleget vissza nem kaptam, ígérgetnek, hazudoznak.... De ez már kevés....
2018. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Joco-1982 válasza:
2018. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Zozo Sorento válasza:

Kedves leendő autóvásárlók,


Német Lászlónak és csapatának senki sem dőljön be a minden féle igéretüknek!Addig míg meg nem kapják a pénzeteket, minden nagyszerű, biztatnak hogy jó döntés a kiszemelt autó de korán sem vizsgálják át az autókat, az én általam rendelt behozott kocsim alá még véletlenül sem voltak képesek alánézni, átnézni, merő rozsdásan motorhibával hozták be.Majd amikor számon kéred őket, nem veszik fel a telefont hitegetnek a mail-re nem válaszolnak. Kérem azokat akik abban gondolkodnak hogy velük szeretnének kocsit behozni ne tegyék. Egy Amatőr Bünözők akik engemet is átvertek.

2018. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:

Üdv, nekem és a testvéremnek is hoztak már autót, mi taxizunk és teljesen rendben vna mindkét autó. Igaz, hogy mindakettőt 1-1 hónapra hozták, viszont megoldották és több ismerősmnek is hoztak már be autót.

Ahogy ismerem őket, lehet szarni, szapulni a céget, viszont ha kintlévőségük van, azt egész biztosan meg fogják kapni.

2018. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Joco-1982 válasza:
Nekme több mint egy hónapja tartoznak... Ha értelmesennelmondták volna, hogy várjak akkor azt mondom ok..... De mindennnap felhívtam őket és minden nap hazudtak valami baromságot.....még egy nap még két nap még három nap..... Miért kell teljesen hülyének nézni az embereket??? Vérlázító, dühítő az egész ami velem történik..... Továbbra sem tudom senkinek jó szívvel ajánlani ezt a céget. Hányinger.....
2018. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 gerojeno682 válasza:
Joco te egy szerencsés ember vagy!😁 Csak 1 hónapja tartoznak?!Nekünk lassan fél éve!( a kamu szerződésben 15 nap alatt vállalják az autó behozatalt....vagy ha nem hozzák,8 nap a pénz visszafizetését)Az az ember meg végképpa sors kegyeltje,akinek valami csoda folytán sikerült autót kapni tőlük...és még müködik is!
2018. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Zozo Sorento válasza:
Egy tisztességes vállalkozástól elvárható hogy hogy a különböző reklamációkat kezelni tudja, az nem megoldás hogy nem válaszolunk nem vesszük fel a telefont! Azt is aláírom hogy egy használt autó behozatal során útközben bármi történhet, esetleges meghibásodás esetén képes lenék akár közös költségviselésre is, de azt látom hogy ahogy érzik hogy baj van rögtön leráznak!Az én vállalkozási területemen ha ezt csinálnám már nem lenne munkám. Én 2017 februárjában hozattam velük kocsit azóta várom az ügy lerendezését!
2018. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!