Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemetauto.hu vélemény?

Nemetauto.hu vélemény?

Figyelt kérdés

2016. nov. 30. 21:06
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:

Mi is a "szerncsések" között vagyunk. Decemberben kötöttük a szerződést, de mi az első igéretet már nagyon átlátszónak találtuk és igen gyorsan léptünk.Nem is hagytuk abba, és biztos vagyok benne hogy ők is hibáznak egyszer és lebuknak.

Addig is fogjunk össze mi károsultak, közösen erősebbek leszünk.Ja és én utánna is azon dolgozom, hogy minél több gyanutlan emberhez eljusson a hir és ne menjenek bele ilyen vásárlásba.

2018. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:

A 17/21-es BEJEGYZÉSRE REAGÁLNÉK.

A KÁROSULTAK LEIRTÁK A TÉNYEKET. A PÉNZT ELVETTÉK EGY KORREKTNEK LÁTSZÓ SZERZŐDÉST KÖTÖTTEK. EGYHÓNAPNÁL RÖVIDEBB HATÁRIDŐ CSAK A HIRDETÉSÜKBEN SZEREPEL.HA A SZERZŐDÉSBEN LEIRTAK EGYETLEN PONTJÁT SEM TELJESÍTETTÉK AKKOR EZ MI? KORREKT , TISZTESSÉGES CÉG? AMIT CSAK ÉN TUDOK KÁROSULTAT AZ EDDIG TÖBB MILKIÓ FORINT ÖSSZESE. AKIT MEGKÁROSÍTOTTAK AZOKTÓL BOCSÁNATOS "BÜN" HOGY SZ...JÁK SZAPULJÁK ŐKET.MFELLESLEG NEKIK NINCS KINTLÉVŐSÉGÜK, ŐK MINDENKITŐL BŐVEN ELVETTÉK AZT AZ ÖSSZEGET AMIBŐL AZ AUTÓKAT MEGVÁSÁROLHATTÁK.A TISZTESSÉGES LESZÁLLÍTÁS UTÁN MEG MEGKAPTÁK VOLNA A HASZNUKAT.

2018. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:

[link]

EZEN AZ OLDALON IS HIRDET NAGY LÁSZLÓ.

2018. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:

TM autókölcsönző mi? Nem örülök hogy ennyi reagálás jött az írásomra 10-11-es vagyok, de így legalább aki utánuk keres a neten az láthat példákat róluk. Én mikor az autót intéztem náluk, semmi véleményt nem találtam róluk sajnos, pedig sztem nem ma kezdték ezt az ipart. Nyílván akit eddig átvertek lapított és szégyenében nem szólt, de pont erre való a net hogy mindenhol ott van és egy google kereséssel máris gyanakvó leszel az ilyenekkel szemben.

Úgy néz ki váltják a cégneveket, telephely címeket. Azért a debreceni ügyvéd úr(akinél én voltam) ill a budapesti ügyvédnő aki a szerződéseket írja nekik, szintén vastag arcbőrrel rendelkezhetnek mivel nem hiszem el hogy nem tudják milyen simlis cég ez... kvázi bűntársak, még ha nem is bizonyítható rájuk

2018. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:

Egyet értek a 24-es bejegyzéssel.

Van pár ötletem arra is hogyan sározzuk az ügyvédeket. Mert hogy benne vannak ők is az biztos.

2018. febr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:

Nem lesz ez így sokáig. Kis eredmény nem eredmény. Beszéltem károsultakkal, akik közül már van aki ott tart, hogy hamarosan raküld pár embert Lászlóékra és akkor lehet magyarázkodni.

Már a harmadik ügyvednél van az ügy, aki komolyan is veszi, hogy a maximumot kell elérni a dologból. Legyen szó tartozásról, hibás teljesítésrő, szerződésszegésről, adócsalásról és még lehetne sorolni. Személyes felelősségre vonást nem lehet megúszni, ebből "hűvös" lesz.

Ahogy tudom, külön öröm ez a hasonló profilú tisztességesen működő vallakozasoknak. Úgy tudom van aki eltörölné örökre ezt a bandát és partner ebben.

2018. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 gerojeno682 válasza:
Nem tudom jól látom-e? Irtam én is véleményt gerojeno682 néven erről az aljas tolvaj bandáról,ami érdekes módon eltünt?!Csak az igazságot irtam,ami persze nem biztos,hogy elnyerte az érintett vállalkozás tettszését.Mint egy kaméleon,mindig új néven kerül elő!"Nagycsászár kft"(felszámolás alatt) "Németautók.hu", "Hazahozzuk.hu"," Autómentés és autószállitás G.L" és most a legujabb "TM autókölcsönző" néven hirdeti magát! Ez a sok cég mind a Grand Line S.R.O fedőneve itt Magyarországon. Nagy Lászlo vezette gárdának!Fél éve vagyunk a becsapott emberek közt! Korrektnek tünő szerződést írtunk,ügyvéd előtt,bizva benne ez egy gyrancia arra,hogy megbizható a cég! NEM AZ! Semmi nem teljesült a szerződésből!Ha nagy nehezen eléri,az ember őket,csak a hitegetés,hazudozás megy!Az átvert sorstársak jelentkezését várom továbbra is! Vagyunk már páran!
2018. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
Elivindult a lavina! Minden károsult inditsa el a fizetési meghagyást közjegyzőnél, természetes személy ellen. Már sikerült egy rendőrségi feljelentést is elinditani.
2018. márc. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
Szeretnék mindenkinek egy jó tanácsot adni ezekkel nem szabad semmilyen szerződést kötni ugyan is az ügyvédek is pontosan tudják hogy miről van szó,nem beszélve arról hogy már a szerződésnek nevezett valami is kimeríti a csalás fogalmát!Néhány napja hoztunk vissza az utolsó fillérig egy ügyfelünk pénzét írott szabályok szerint!!!A debreceni V.ATTILA ügyvéd többszöri megkeresése ami neki természetesen igen kellemetlen volt a maga nagyságrendjéhez képest a rajta keresztül eljuttatott nyomásgyakorlás eredményre vezetett!Ajánlom mindenkinek hogy ne féljenek a NAV-hoz a Fogyasztóvédelemhez és a Rendőrségre feljelentést tenni mert hamarabb érnek célt velük szembe!!Az N.Lászlót Hajdúböszörménybe meg lehet találni Ő mozgatja a többi bukó emberét Püspökladányból Hajdúszoboszlóból ezek ugyan is a vezetőség tagjai!!!
2018. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Sziasztok! Köszönöm az előttem szólónak a tájékoztatást! Még bajban lévők fel tudják velem venni a kapcsolatot?! Üdv
2018. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!