Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemetauto.hu vélemény?

Nemetauto.hu vélemény?

Figyelt kérdés

2016. nov. 30. 21:06
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Nekünk a rendőrség nem vette fel a feljelentésünket. Debrecenben a Budai Ézsaiáson. Elég furcsán beszélt velem a hölgy. Nekünk a közjegyző által inditott fizetési meghagyás vezetett sikerre. Én a Nagy Lászlónak Hajduszoboszlón tudom a cimét. Mathiász János u 48.
2018. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
Köszönöm a választ! Mire hivatkozva nem vette fel a rendőrség a feljelentést? Erről tudni valamit?
2018. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Azt mondta a rendőrségen a hölgy hogy ez polgári peres ügy,menjünk a biróságra. Mikor én ezen méltatlankodtam, és mondtam hogy ez csalás vagy sikkasztás és ezt nekünk egy jogot végzett mondta, az volt a válasza" Én meg doktor vagyok" /Jelzem a doktori cimévelannyi inteligenciát nem szerzett, hogy bemutatkozzon mikor bementem hozzá/Mivel én csak bizonygattam hogy ezek csalók és valamit tenni kellene hogy ne folytassák tovább, akkor szépen megmagyarázta, hogy egy cég ugy müködik hogy néha átmeneti pénz zavarba kerül aztán majd egyenesbe jön és akkor tud fizetni.Ugy tünt mintha konkrétan védené a bandát.Mivel ellőtte már az ügyvédjükkel is hasonló beszélgetésem volt,/ "Előbb vagy utóbb biztos fizetnek Lászlóék"/ ugy gondoltam jobb ha megyek mert még a végén én leszek akit le kell csukni.
2018. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
2016 májusában egy Craysler voyager-t, és egy Audi A6-ost vásároltunk a kft-től. Igaz, hogy az ígért 8 nap helyett 14 napba került, de az ígéretnek megfelelően rozsdamentes járműveket kaptunk. Vezérlés lecserélve. A Craysler majdnem 100.000km-t futott már nálunk, gondmentesen.
2018. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Andrej55 válasza:

Szia.

Ez a cég, meg azok is, amit ezek az emberek működtetnek, siralmasak. Csak az igérgetés. Nekem több mint két éve tartoznak, de pénz sehol. Volt már ügyvéd, közjegyző, felszámolási eljárás, stb. Eredmény semmi. csak még kb 150 ezer forint pénzkidobás. A cég megszűnik, de rögtön nyitnak is egy újat. A törvény velük szemben tehetetlen. Nagy László a legnagyobb csaló. Régen börtönben lenne a helye az egész bandának.

2018. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!