Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Férfiak! Üléshuzatban kellene...

Férfiak! Üléshuzatban kellene egy kis segítség?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy karácsonyi ajándék akarok venni apumnak az autójába egy új üléshuzatot.

Mit kell itt figyelembe venni?



2016. dec. 2. 12:36
 1/4 Trafó1 ***** válasza:
Hány légzsák van, csak olyan huzatot vegyél ahol ezt figyelembe veszik.
2016. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább vegyél mást. Méretben is vehetsz rosszat. Színben, anyagban is vehetsz olyat ami nem fog tetszeni.

Én nem akarnám, hogy az autómhoz kapjak valamit ajándékba, Majd én megveszem olyat amilyet én akarok.

Bár éppen üléshuzattól meg alapból kiráz a hideg, útálom, hogy elcsúszkál, gyűrődik meg amugy sem ülök be mocskosan (de ez csak az én véleményem)

2016. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Méretpontos üléshuzatot keresel. Egy szett nagyjából 20000 ft-tól indul, de drágább is lehet anyag, típus, légzsákok száma fügvényében.
2016. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A méretpontos üléshuzat nem fog elcsúszkálni az ülésen.

Amit a rendelés leadásakor tudnod kell: autó típusa, évjárata, üléslégzsák van-e, fejtámla, hátsó ülések osztottak-e, ha igen, milyen arányban (50-50, 60-40).

Nem tudom, készleten azonnal találsz-e neked (neki) valót, szóval sietni kell, hogy az ünnepekig még legyártsák, és valóban 20-25e Ft-tól indul egy minőségi garnitúra.

2016. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!