Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bal első helyzetjelző nem...

Bal első helyzetjelző nem világít, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátom szereli az autóját (BMW E36), és a bal első helyzetjelzőn kívül minden rendesen működik (tompított és távolsági), de a helyzetjelző nem. Mi lehet a probléma? A biztosítékkal biztosan minden rendben, azt rendesen átvizsgálta.

2016. dec. 5. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
a jobb oldalon vilagit? tavolsaginal is vilagit mindketto?
2016. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
esetleg kiégett a kis izzócska?!
2016. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, a jobb oldalon minden világít.

Az Angel eye-nak működnie kell, Elvileg nem éghetett ki vagy hasonló, annak jónak kell lennie.

A rossz kötözés okozhat ilyen problémát?

2016. dec. 5. 20:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, mindkét oldalon világít a távolsági és a tompított is, csak a bal oldali helyzetjelző nem.
2016. dec. 5. 20:25
 5/5 anonim válasza:
Hello! Nekem is ugyan ez a problémám. A bal oldali helyzetjelző egyszer csak kialudt. Én is angel eye-ra cseréltem. Esetleg megoldódott neked? És ha igen, hogyan? Köszi előre is!
2020. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!