Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A budapesti szemétszállító...

A budapesti szemétszállító cég munkatársai (FKFV) munkatársainak miért jó az, ha csúcsidőben kezdik el begyűjteni a lakossági hulladékot?

Figyelt kérdés
5-fél 7 között konvojban kávéznak a dohánytrafifkokban,az lenne a legkisebb baj hogy nem lehet miattuk vásárolni,majd amikor megindul a jónép megindulnak ők is,így mindenki mindenkit akadályoz a közlekedésben.
2016. dec. 6. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerinted.

A valóság ezzel szemben az, hogy kora hajnalban kezdik gyűjteni, és mennek végig a területükön egész nap. Aztán hogy a szentséges seggedet cipelő guruló bádogdobozodat pont nap közben akadályozták 5 percre, az csak téged zavar. Mindenki más elfogadja, hogy nem minden róla szól, és nem körülötte forog a Föld.

Tudom, te azt szeretnéd, hogy az egész városban 0:00 és 0:05 között gyűjtsék be a szemetet, lehetőleg hangtalan járművekkel, de sajnos nem így van, így jártál.

2016. dec. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De.fél kilenckor már egy darabot sem látsz agyas nemtudom téged honnan szalajtottak
2016. dec. 6. 09:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Amerre én járok (Bp. XX. kerület) mindig reggel fél 8 körül gyűjtik a szemetet. Busszal meg úgy látszik van valami szabály - amiről én nem tudok - hogy tilos előzni. Mert mindg végigcammog a busz is a kukásautó mögött. Szépen megvárja, amíg beborítják a szemetet, majd 5 métert gurulunk előre mi is és így tovább szépen.

Elhiszem, hoyg a buszsofőrnek pont mindegy, mert úgy is munkaidőben van és vannak akik rugalmas munkaidőben dolgoznak és tök mindegy mikor esnek be a munkahelyükre, én pl nem ilyen vagyok.

2016. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
A kedves kérdezőnek: reggel 5-fél 7 között be kell ballagni a dohánytrafikokba, és leordtani a fejüket, majd aki nem érti, egy tasli neki....lesz itt rend...futva fogják szedni a szemetet.
2016. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fa.szkivan.hu
2016. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, a stíluit anyáddal otthon, szalajtottkám.


Onnan veszem, hogy nálunk már reggel hat előtt mindig elviszik, pár háztömbbel arrég egy fél óra múlva érnek, vapközben is látok nem egy és nem kettő szemeteskocsit hol itt, hol ott. Délelőtt is, kora délután is.

Tudod, mindegyiknek kötött útvonala van, és az csak a te nyomorod, hogy te pont olyen részén vagy az útvonalnak, ami pont egy szerencsétlen időben kerül sorra.

2016. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Látom itt sem bírod ki hogy ne ugass..Megtalállak orrodat leharapom te szerencsétlen aglomerációs suttyó
2016. dec. 7. 08:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem csúcsidőben kezdik, 6-kor már mennek.

Csak baromi sok szemetet termel a nép, szóval időbe telik mire összeszedik. Nem lehetnek ott minden kapuban ugyanabban a percben.

2016. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!