Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha lakossági folyószámláról...

Ha lakossági folyószámláról átutalással fizetem a gépjármű felelősség biztosítást akkor hogy igazolom a rendőrnél a meglétét, mert ugye betizetési csekk már nincs?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Befizetési igazolást köteles küldeni a biztosító, ami nekünk a motorra zöld színű. Ugyanolyan mint a csekk szelvény amit te kapsz vissza a postán, és rá avn írva hogy igazolás a befizetésről stb.; és hogy mettől meddig. Ezt postán küldik ki. ili
2009. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az igazolás színe nem a járműtől függ, hanem hogy a biztosító milyen színt választ. ili
2009. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem ilyet nem küldött a biztosító, pedig már a 2008 utolsó negyedévet így fizettem.

Akkor most külön kérnem kell minden negyedévben? A hócipőm tele van a biztosítóval, mert 3-ból két átutalási megbízástnál elcseszték a dolgot, és több órás balhézás után ismerték el, hogy ők a hunyók. Nem beszélve arról, hogy 3 hónap volt mire sikerült az átutalást megcsináltatni. Valami kifogásuk állandóan volt amiért nem ment a dolog. Bár maradtam volna a postai befizetésnél.

2009. jan. 6. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Postai csekk, és a csekket utalod :D Azt nem lehet elrontani. A bankszámlakivonatot meg mellékeled a befizetésről.
2009. jan. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!