Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kötelező felelősségbiztosítás...

Kötelező felelősségbiztosítás - kivonul az MKB a lakossági biztosításból, felmondja a szerződéseket! Tudtátok, hogy ha nem kötitek meg másik biztosítónál, akkor a fedezetlen napokra több száz ft kell majd fizetni visszamenőleg!?

Figyelt kérdés

Igazából nekem nincs autóm, csak szólok nektek, figyeljetek oda, mert ma reggel halottam a TV-ben, hogy akinek felmondják a szerződését (kötelező bizt.) és nem köt másik biztosítótársaságnál kötelezőt, akkor a fedezetlen napokra több száz ft-ot felszámolnak, s ha nem fizeti ki az illető(mert mondjuk nem is számított ilyen büntire), akkor a "szokásos" eljárás megy: Fizetési meghagyás, majd végrehajtás. Igencsak megdöbbentem, amikor ezt hallottam - ezért szólok: FIGYELJETEK ODA!!! :-) Ne legyen fedezetlen napotok!

(ha csak 1 embernek is tudtam ezzel segíteni, már megérte)

Ha jól tudom, ugyan ez majd csak jan. 1-étől él, de azért most szólok, mert addig bőven elfelejtem :D



2016. nov. 3. 20:50
 1/4 belapus ***** válasza:

Kezdetben az év végi évfordulós biztosításokat, majd - gondolom - jövőre a többit is.

Az az igazán durva, hogy a honlapjukon nyoma sincs ennek, sőt még egy pdf-ben meg is nézhetőek a 2017-es díjak.

Remélhetőleg az ügyfeleiket korrektebbül értesítik.

2016. nov. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Kezdetben az év végi évfordulós biztosításokat, majd - gondolom - jövőre a többit is. "


Igen, így van - a műsorban is így hangzott el.

2016. nov. 4. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:

"Igazából nekem nincs autóm, csak szólok nektek"


Na ezért nem kellene mindenfélét irkálni és fontoskodni!

Az autósok tudni fogják, hogy mit csináljanak.

2016. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ó, jeee... Mint ahogy azok az emberek is tudták a dolgukat, akiknek októberben kiküldte a NAV a százezres TB tartozásukat - mivel fogalmuk sem volt róla, hogy a suli vége után saját maguk után kéne fizetni a TB-t.


Aztán Neked meg miért fáj, hogy felhívom az emberek figyelmét? Nem bírod ki, hogy a jó magyar mentalitásoddal ne hurrogd le a segítő szándékot?

Képzeld, nem fontoskodok, hanem a való életben is ilyen vagyok: szeretek segíteni másoknak - nagyon gáz??? :D

2016. nov. 5. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!