Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítványt hol lehet megvenn...

Jogosítványt hol lehet megvenni? Negyedjére vizsgáztam ma és megbuktam ismét forgalmin, pedig vezetek jogsi nélkül, saját autóm van, de a forgalmi vizsgán nem engednek át. Hol tudnám a jogosítványt megvenni, tippek?

Figyelt kérdés

#jogosítvány #autó #vásárlás #vezetés #vezetői engedély #hamis jogsi #jogosítvány feketén
2016. dec. 6. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Várjatok a válaszokkal, hagy készítsek popcornt :)
2016. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
inkább vegyél pótórákat abból a pénzből, és tanulj meg vezetni! utána át fogsz menni a vizsgán.
2016. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Inkább a vizsgabiztost vedd meg, azzal jobban jársz.


Ám az is előfordulhat, hogy valaki tényleg nem alkalmas vezetésre, ez még nem jutott eszedbe?

2016. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem engednek át? mondj egy okot.
2016. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont az lehet a gond hogy vezetsz már. Van rutinod és ebből rossz szokásod, ami vizsgán buktató ok. Ott elég egy indexet nem kitenni ami a való életbe ha pl nem jön senki nem vészes dolog, de vizsgán baj!

VB-t esetleg lehet kenni (helye váltogatja), bár nem célszerű, aki egy órát vagy 20km-t nem tud normálisan kis hibákkal levezetni annak nem feltétlen kell a forgalomba részt vennie és lehet te úgy érzed jó így, de nagyon nem! Nálunk aki csak szóba hozta az oktatónak a kenőpénzt annak elmondta: ő nem adja sem a saját, sem az iskola nevét olyan jogsihoz, ami mögött nincs tudás, ha így akarja megoldani menjen át máshová! A VB-kel ő beszélgetett az úton, segített amit tudott, akikkel beszéltem, senkivel nem voltak szemetek a VB-k, buktató ok fölött szemet nem hunyhat, de apróságok felett sok megtette.

Miért buktál meg eddig?

2016. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Először az én hibámból,másodjára állítólag keveset néztem a tükröt,harmadjára már megcsináltam mindent tolatás,parkolás stb,már jöttünk visszafele és ott nem adtam elsőbbséget a mellettem parkoló kocsi mellett és a szembe másik sávba jövő között mentem át 20km/h-val. Negyedjére későn tettem ki indexet...
2016. dec. 7. 12:39
 7/12 veterán vas ***** válasza:
78%

Mennyit ér meg neked?

Áááá, az nagyon kevés. ;)

2016. dec. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tommyy válasza:
79%
Nálam!!!!
2017. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 veterán vas ***** válasza:
90%

Kérdezd meg Lakatos Kevint, Kolompár Ronaldót, Hankó Esmeraldát, stb. stb.

Egyiküket sem látták soha tanfolyamra járni, vagy vizsgázni, mégis mindnek van jogosítványa........ :(

2017. jan. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem hogy így gondolkozol. Ahogy ebben az országban ez a dolog megy lehet erre kényszerül az ember.
2017. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!