Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan hozam helyre?

Hogyan hozam helyre?

Figyelt kérdés
Szóval a múlt héten meghúztam faterom verdájának az oldalát, gyorsan kerítettem egy fűtött garázst ipari hősugárzót polír, festék, lakkot. Le csiszoltamaa sérült részt át políroztam. Utána egy gyenge festékréteget rá fújtam, utána a hősugárzóval ki szárítottam kapott még egy polír réteget utána látszódtak még hibák rajta szóval még egy gyenge festék réteg, azt megint kiszárítottam, rá a lakk réteget, kiszárítottam azt is. Nagyon szép nem látszik semmiféle sérülés de ott kezdődik a probléma hogy benti fénynél nem látszik. Kint napfényben nagyon szépen látszik hogy az új festés rajta sötétebb picit(szürke) mit tudnék csinálni hogy helyrehozzam minnél egyszerűbben és gyorsabban, szeretném hanyagolni az újrafestést.. Ezzel szeretnék dolgozni ami van :)

2016. dec. 7. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
fix it pro... nekem segített amikor sövénybe hajtottam.
2016. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a probléma hogy én részlegesen újra fényeztem a sérült részt de egy fél árnyalattal sötétebb az új fényezés amit csak azután vettünk észre hogy a garázsból ki álltam az autóval.... Szóval nekem ezzel a sötétebb fnyzéssel kéne kezdjek valamit..
2016. dec. 7. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:
csak 1 gyenge tipp a végső réteget is pollirozd össze!
2016. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!