Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes-Benz SLK 230 kompress...

Mercedes-Benz SLK 230 kompressor (2000) vélemények?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről az autóról? Benzines, autómata, 197LE. Tudom, hogy két személyes meg kevés a hely a csomagtartóban és ezek nekem nem negatívumok. Válaszokat előre is köszönöm!

2016. dec. 9. 11:20
 1/4 Bandita66 válasza:
100%

Helló!Nekem 1998as van kézi váltós.5 éve van meg.Mai napig odajönnek az áruházak parkolójában megnézni,érdeklődni.De persze a kéregetők is hamar ott teremnek :)CSomagtartója szerintem nagy.Sok minden elfér benne.Most vettem két Viledát és még bőven elfért ott pár szatyor is:)

Megy mint a barom,jó hangja van.Ha van még konkrét kérdésed szívesen válaszolok.

2016. dec. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1: Ha nem gond én kérdeznék: A váltóval, futóművel és az elektromos tetővel nem volt gond? És esetleg az újabb modellekről is tudnál nekem véleményt mondani? Köszi.
2016. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bandita66 válasza:
100%
Váltóval,futóművel és az elektromos tetővel soha nem volt gondom.Egyszer kellett a kuplungnál cserélni valamit az került 20E-be.Talán ami az enyémnél zavaró hogy télen belül párásodik az ablak és úgy fagy be.Lehet azért mert kicsi a "fülke".De nyáron a lenyított tetővel olyan mintha a füled mellett lenne a kipufogó.Az a duruzsló hang,na és ha odalépsz:))Az újjabb modell is biztos jó.
2016. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a válaszodat.
2016. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!