Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dizel autot keresek 300e...

Dizel autot keresek 300e korul, legfontosabb nekem hogy megbizhato legyen, mit ajanlotok es miert?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Valami öreg 1.9TDI-t vagy 1.9 SDI-t,esetleg egy 1.7 Isuzu motoros Opelt vagy bármi mást amit azzal szereltek.

És azért,mert ezek a legmegbízhatóbbak,meg bagóért van hozzájuk minden.

2016. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a bagóért dolog szerintem kicsit túlzás. Én nemrég cseréltem generátort az öreg Isuzun, mert lejárt az élettartama úgy 20 év alatt, bontott nem volt az új 38 000. Ha esetleg megkehesedik, mert hát olyan is van akkor egy új hengerfejtömítés a bárdiban kedvezménnyel 20 db pisztolyorrú Mátyás, egy felső tömítéskészlet 30 papír!


Ettől függetlenül szerintem is valami SDI-t vagy szívódezső Isuzut keress, ha találsz olyat amiben nincs benne még a Föld-Hold távolság négyszer akkor nyertél :)

2016. dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aztán mi legyen 300e? A km, vagy az ára?
2016. dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ez a bagóért dolog szerintem kicsit túlzás. Én nemrég cseréltem generátort az öreg Isuzun, mert lejárt az élettartama úgy 20 év alatt, bontott nem volt az új 38 000. Ha esetleg megkehesedik, mert hát olyan is van akkor egy új hengerfejtömítés a bárdiban kedvezménnyel 20 db pisztolyorrú Mátyás, egy felső tömítéskészlet 30 papír! "


Igen,a bontós és a Bárdis ár ugyanaz mint a többinél,csakhogy ha keres az ember egy facebook-os csoportot,akkor mindjárt nagyságrendekkel kisebb árakkal találkozik.

2016. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
golf 1.6d, ebből nem jön ki tdi se isuzu diesel.
2016. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"csakhogy ha keres az ember egy facebook-os csoportot,akkor mindjárt nagyságrendekkel kisebb árakkal találkozik."

Az oké, és mint írtam nem is a sallangokkal van a gond. Egyszer kelljen csak hengerfejezni... :D

Vagy vesz egy komplett motort ami vagy jó vagy nem .

2016. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért mire kell dízel, mennyit mennél vele?
2016. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!