Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leesett az első rendszámom....

Leesett az első rendszámom. Az a műanyag izé eltört és a lemez (rendszám) kiesett. ) Ideiglenesen hogyan tudnám felrögzíteni?

Figyelt kérdés
19L
2016. dec. 12. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Tedd inkább a szélvédő mögé, az a biztos amig kicserélteted a törött rendszámkeretet. pl holnap
2016. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tedd be a műszerfal és a szélvédő közé, mert h elveszik, az macera! Hnap meg veszel egy új keretet a tescoban, oszt vkivel kicserélteted.
2016. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tescoba lehet? :) tuti? Van telepített trafi, az nem szóeakozik ha nem elol van hanem a muszerfal mogott?

Nem neztem igazából, már sotet van, de ha par csavar tartja azt megoldom:)

2016. dec. 12. 19:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak idegesít, már több mint 1 eve van jogsim, soha nem volt baj, egy karcolas sincs (amit en okoztam) az auton, erre itthon nem raktam be egyesbe, pedig teljesen megvoltam gyozodve rola hogy beraktam.. aztan nekigurult egy keritestarto oszlopnak, de semmibe semmi kár, ezt a keretet leszamitva.. mergesvagyok:(
2016. dec. 12. 20:05
 5/8 nemcso ***** válasza:
Ha nem érsz rá vásárolni menni, két gyorskötözővel rögzíted ideiglenesen.
2016. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább nagyon örülj hogy senkinek sincs törött lába az ostobaságod miatt, persze nem rajtad múlot.
2016. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jajj te tökéletes sohanemhibázó:))

Koszonom mindenkinek, 2 utcára van egy bolt ahol kaphatok keretet, nem kell sehova se maszkalni:)

2016. dec. 12. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogsz két csavart és felcsavarozod a rendszámot. Vagy bevágod a csomagtartóba és holnap veszel egy keretet.
2016. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!