Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B6 2004 vagy 2005...

Audi A4 B6 2004 vagy 2005 vélemények?

Figyelt kérdés
Benzines v diesel, ki melyiket választaná? Illetve mennyivel drágább a fenttartása a hasonló kategóriájú autókkal szemben?

2016. dec. 15. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak is benzines, dízelekkel sok a gond meg zajos. Az Audinak a legjobb a fennttartása a prémiumok közül, nekem 2 éve van, és akksi csere volt a legdrágább hiba, 30 ezer ft. 300 ezer km, és még gyári benne az összes futómű alkatrész, meg a kuplung is, és hibátlan minden.

Ma megnéztem az alkatrész árakat, és elég olcsó hozzá minden ha baj lenne, de ne legyen.

Motor, váltó, hajtás ezekben már örök élet, csak a körítésre kell figyelni, pl ne legyen törött, mert akkor könnyen megsérül az elektronika, aztán csak a szívás van vele utána.

De a konstrukció nagyon jó.


Ami típus hiba, hogyha hiányzik a burkolat a motor mögött akkor az akksi alatt meg tud állni a víz.


Tipikus olyan autó, hogy ha megkapja a szervizeket akkor csak bele kell ülni és hajtani.

2016. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Ma megnéztem az alkatrész árakat, és elég olcsó hozzá minden ha baj lenne, de ne legyen.

Motor, váltó, hajtás ezekben már örök élet"----Sajnos ezek a szavak nem tükrözik a valóságot, egy nagyon szerencsés Audi tulajdonost hallottál. Nekem volt A4-em 2005-es dízel, megbántam a tettem mikor megvettem, nagy öröm volt mikor eladtam. Nagyon idegesítő és méltatlan motorvezérlési illetve elektronikai problémákkal bajlódtunk együttlétünk során. Örömmel szabadultam meg tőle. A kérdésre térve drágább a fenntartása mindenképp, ha a kötelező dolgokat nézed is, ha pedig valami zűr van akkor meg főleg. Benzin vs Diesel--> az csupán attól függ milyen viszonylatban használod , 100 km ill-alatti napi ingára is inkább benzines,PD TDI-t lehetőleg messziről kerüld, viszont ha hosszú távokra ->3.0 V6 TDI. Egyébként egy kényelmes, minőségi jármű benyomását keltő, stabil futóművel bíró autó szóval elférsz benne illetve használtan is viszonylag tartja az árát. Sok sikert.

2016. dec. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!