Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azok az emberek, akik a...

Azok az emberek, akik a tizenéves olcsó kamionokat megveszik, mihez kezdenek velük?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyenbe buktam bele. Baromi sok meló, mire olyan lesz, hogy vállalható. Viszont a környezetvédelmi besorolás miatt óriási cumi..
2016. dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meséld már el hogyan volt?
2016. dec. 17. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem sokra, max belföldeznek velük, vagy esetleg kimerészkednek külföldre is, aztán imádkoznak, hogy ne álljon meg a vas alattuk. A legtöbbször bukta ez a biznisz. Nemhiába lehet venni nagyon olcsón (ahhoz képest hogy mekkora vas, és milyen erős, olcsó szerintem) kamionokat.
2016. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

attól függ, egy tizenéves Ifa, Tátra vagy akármelyik régi vas a mai napig könnyen szervizelhető, és megbízható munkaeszköz, értsd egy Tátra akármilyen terepen elmegy és nem borul fel billentésnél akármilyen a talaj.


De valóban ezek csak belföldre, vagy még azon belülre pl bányába valók :D Nemzetközibe Euro 3 nál régebbi autót még nem láttam, azokat is főleg a szegényebb régiókban, pl dél spanyolban, de németországban már euro 4-es sincs szinte még belföldön se.


De amúgy az se mindegy, hogy hány sofőr vezette és hogy vigyázott rá. Egy 10 éves autó is lehet tip-top állapotban, és egy 1-2 éves autó is lehet olyan hogy lóg a bele, lásd waberers

2016. dec. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!