Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ideális lenne már...

Asddsaasddsaasddsa kérdése:

Szerintetek ideális lenne már egy gsx-r 1000-es? Vagy kissebb kéne.

Figyelt kérdés
11évesen kaptam az 1. "motorom" egy Simson s51-est amit csak a hátsó kertbe használtam.2.Nak 14.évesen kaptam egy Aprilia rs 50estamit jelenleg is használok.Azon gondolkodtam,hogy le kéne váltani egy nagyobbra.Mindenképp a Suzuki gsx-r eken gondolkodtam csak a cc nem tudom,hogy 1000-es vagy 600as(125cc feletti motort sosem vezettem) 21/f

#motor #Aprilia #gsx-r.Suzuki 1000
2016. dec. 17. 14:46
1 2 3
 11/21 veterán vas ***** válasza:

A kedves kérdező felült az új motorjára, és a megszokott mozdulattal jobb csuklóból odahúzott........


Aztán az utca porában fekve, elgondolkodva nézett a távolban szikrázva pattogó pörgő ezres gsx után. ;)

2016. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm.És esetleg ezek a motorok közül megfelelne valameik?:Suzuki gsx-r 300,kawasaki ninja 300,Yamaha yzf-r3 a hondát direkt kihagytam.És még esetleg szóba jöhet a hayabusa is :) Az iq betyárok kedvéért a hayabusát csak viccből irtam! :) A válaszokat köszönöm!
2016. dec. 18. 17:41
 13/21 A kérdező kommentje:
*valamelyik
2016. dec. 18. 17:41
 14/21 anonim ***** válasza:
Lépcsősen haladj inkább. Saját tapasztalat... Én nekem egy RX50-es volt az első motorom, szintén az Apriliától, majd kaptam egy Honda CRF-et, ami egy 250-es krosszmotor - illetve van 450-es változata is, de ebbe most ne menjünk bele - amikor elhoztuk haza és kipróbáltam, az első körnél úgy felkapta az elejét, hogy azt hittem ott rögtön eltaknyolok. Ez pedig "csak" egy 250-es motor volt, előtte pedig 2 évig nyúztam az 50-es RX-emet. Szóval inkább valami 250ccm-es vagy 300-ast vegyél, aztán mehetsz felfele. Bár én személy szerint, sohasem értettem, hogy minek 1000-res motor.. Úgy sem fogod tudni kihasználni közúton, na mindegy, nem az én problémám. Sok sikert!
2016. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ok.Köszi És szerinted a fentiek közöl melyiket? (Bármint a 300ok közül.)Már eldöntöttem h. gsx-r csak kiváncsi vagyok a véleményekre . :)
2016. dec. 18. 22:14
 16/21 mikeXxX ***** válasza:
Egy hasonló ismerőst eltemettem ezen gondolkodj el kicsit !
2016. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 veterán vas ***** válasza:

#16!


Nem az volt a kérdés, hogy mennyire veszélyes a motorozás, vagy hogy miért kockáztatja az életét?

A Kérdező egy nagyobb gépre akar váltani, és ez ügyben kér segítséget, tanácsot. :/

2016. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Elsőre jó lesz neked 250/350 köbcenti is, ha azzal megy akkor jöhet nagyobb. Ez nem pénzkidobás, ezen az életed múlik. Egy ezres gép játék a halállal, mert ne tagadjuk le, nem azért veszed hogy hatvannal döcögj, hanem odakened úgy mint a fos. Na ebbe könnyen beledögleni tapasztalat és gyakorlat nélkül.


De már eleve az utcai használatnál is probléma lenne, hogy kimegy alólad és rommá karcolódik, reped, törik mire megtanulnád használni rendesen. Na ezeket kerülöd el vele, ha lépésben haladsz. Ráadásul lehet már a 350-re is azt mondod, b#zdki ez sok.

2016. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 mikeXxX ***** válasza:
17# gondoltam a válaszból érthető lesz hogy nagyon nem kéne vennie bár egy ekkora blamázs kérdés után lehet igazad van hogy ki is kell ezt fejtsem ! Sok ember azt hiszi azért mert eltud indulni egy nagymotorral már motorozni is tud vele !
2016. dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom.A 16os kicsit furcsán lejtetteki de értem a lenyeget! :)
2017. jan. 6. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!