Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tuningolt kocsi problémák?

Tuningolt kocsi problémák?

Figyelt kérdés
Szevasztok autós kollegák és autó imádók. Az a helyzet van hogy lett egy király Moszkvics Aleko kocsim és el kezdtük fel tuningolni. Döngő hang rendszerek amiben nagyon döng a zene hangos kipufogó arany disztárcsa szóval mondjuk ugy hogy utána fordul mindenki a faluba. Mostanság furcsa dolgokat müvel pl lehetetlen be inditani de ha neki ugrunk és toljuk egy fél utcát utcát általában életre kel de akkor meg üvölt a motor tiszta erőből egy tiz másodpercig utána figyelni kell és nyomni a gázt mert le áll... lehet ilyen furcsa hangzásokat hallani a motorbol morgás vagy nyekergés vagy ilyen... de amugy veszett huzása van multkor simán be huztunk vele egy fityót... mit gondoltok mi lehet a probléma??? igy faluba nem gáz de ha át mennénk vele szomszéd városba kicsit gyorsulni diszkózni tuti a leégés.... szerintetek?
2016. dec. 19. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem ideillő válasz és egyben csak személyes vélemény: Nem értem miért kell tunigolni ezeréves autókat. Szerintem nem az a gáz, hogy bedöglik hanem, hogy abból a pénzből amiből iyleneket vettél azt elkölthetted volna egy újabb autóra. Kis autó azt akkora hangja van mintegy igazi sportautónak csak nem oylan szép.
2016. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hol van itt a tunning? Meg mit szeretnél gyorsulni egy 40 éves kocsival ami ráadást be sem indul? Találj ki jobb kérdést .
2016. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon menő, te vagy az? :)
2016. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Haverokat vidd magaddal, mikor a szomszéd városba mentek, és akkor lesz ki betolja szükség esetén. Mikor a diszkó előtt vagytok, akkor ne állítsd le olyan 2 órán keresztül, hadd szóljon a jó zene, és hadd hallják, hogy mi az igazi motorhang. Aztán elviszitek valamelyik kisutcába, és mikor a csajokat haza akarod vinni (nyilván mindenki a te verdáddal akar majd menni), akkor szólsz a haveroknak hogy tolják be, és mire kimész, már jár a motor. Garantált a dugás-szopás a csajok részéről.
2016. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom komolyan venni a kérdést, gondolom már szünet van az iskolában, vagy csak éjszakai műszakos vagy és unatkozol a melóhelyeden.
2016. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De ha nem moszkvicsot írt volna még hiteles is lehetne. De a moszkvicson elcsúszott a dolog.
2016. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért csúszott el? Az Alekon nagyon is Moszkvics embléma van. :)
2016. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dupla 1000-es swift motort tegyetek bele
2016. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen hogyne és egy fiatal pont moszkvicsot vesz .. Hagyjuk
2016. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem vettem örököltem aki meg csak le hurrogni tud az válszoljon máshol köszi..... itt mindenki csak be pofázni tud ki röhögni.......
2016. dec. 20. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!