Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem világit a kilométer...

Nem világit a kilométer számláló háttér világitása, miért?

Figyelt kérdés
Van egy renault megane 1.6 benzines 1997 autóm ma melobol hazafelé indultam a km órában levő digitális számláló még világitott rendesen ahogy kell menet közben egyszer csak azt vettem észre hogy nem világit,nem látni csak ha nagyon erőssen nézed mert nagyon halványan ott van. Amúgy számol meg ilyesmi ugyhogy működik de nincs háttér világitása mi okozza? Javitható? Műszakin nem gond? Mi okozhatja? Biztositékot néztem! Amugy meg minden rendben műkodik a muszer falon, világit meg ilyenek csak ez nem!! Az autóban most van 260000 km

2016. dec. 21. 15:23
 1/4 A kérdező kommentje:
2016. dec. 21. 16:23
 2/4 anonim ***** válasza:

meghalt benne az izzó


szedd szét, és rakj bele újat

2016. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hol tudok izzót szerezni hozzá ? Milyen való bele?
2016. dec. 21. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Izzó lesz az ahogy az első válaszoló írja.


"Hol tudok izzót szerezni hozzá ? Milyen való bele?"


Bárdi, Unix, Láng, stb. Betérsz az első útba eső autósboltba, a kiszerelt izzóval a kezedben és megmondod, hogy ilyet szeretnél :) Általában 1,2W-os műszerfal izzó szokott lenni, de néha a gyártók eltérő wattszámokat alkalmaznak itt ott, úgyhogy csak az a biztos, hogy kiszeded és elviszed. De ha jót akarsz magadnak, akkor már az összeset cseréld ki az óracsoportban, nehogy az legyen, hogy jövő héten meg a sebességmérő mögötti ég ki és veheted ki megint :)

2016. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!