Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szép napot. Audui A6 2.5 tdi...

Szép napot. Audui A6 2.5 tdi 2002-es 163 LE. Lecsuszott a lábam a kuplungról 2-esbe lefuladt és azótta nem indul be forgat de nem indul miért? Az autószerelő 3 napja próbálja megfejteni a híbát. ELŐTTE TŐKÉLETESEN INDULT, ÉS MENT az autó.

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Elugrott a vezérlés?
2016. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vezérlésnek nincs baja !
2016. dec. 22. 10:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Tülöket jeladó vilogott a műszerfalon ki lett cserélve ,és még nem indul a vezérlés 1 hónapja volt cserélve komplett.
2016. dec. 22. 10:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nézném meg a mit az 1-es írt.Laza lehetett ,vagy kopott a szíj és átugrott.A vezérlés korrigálása után sűrítési végnyomást is mérni kell hengerenként.Ha ezt 3 nap alatt nem csinálta meg akkor sztem nem szakított rá még időt.
2016. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Stornó az írásom ezek alapján,mert mire megírtam ,meg is válaszoltad,mi nem lehet a hiba.Ez az infó még akkor ne létezett itt.
2016. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De most azért nincs baja a vezérlésnek, mert 1 hónapja lett cserélve, vagy mert a szerelő megnézte és azt mondta h nincs?
2016. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így, h most cseréltétek a vezérlést, így még rizikósabb, h azzal van a baj!

Amúgy lehet az adagolód nyiffant ki. Mit mond a diagnosztika? Első körben azzal kéne körül nézni. Előtöltés jól van beállítva?

2016. dec. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fordulatszámérő mozdul inditózás közben?
2016. dec. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!