Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a hőmérséklet normális?

Ez a hőmérséklet normális?

Figyelt kérdés

Már 90C-n volt a motor, hagytam menni mivel tél van, de mire kimentem 5 perc után már csak 70C-on volt, ez normális?


https://www.youtube.com/watch?v=LoSmqbXsIyo


(Termosztat és hőmérő 2 hete volt cserélve mert nem fűtött)



2016. dec. 23. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi ebben a csoda? Felmelegszik a víz, kinyit a nagy vízkör, és hirtelen visszahűl.Mind ezt csinálja.
2016. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen? Azt hittem a francia termosztat 2 hétig bírta. Előtte nem láttam ilyent
2016. dec. 23. 12:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Most mindenki termosztátot cserél? Ez a 3. random kérdés itt amit 5 prcen belül olvastam xD
2016. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Most a hidegben jönnek elő a gondok :D

Amúgy most várok a szervizben, azt mondta hogy NEM SZABAD 90C alá esnie meleg motornál, aztán rájöttünk hogy amit beöntöttem tisztítót, az feloldott valamit és pont a termosztat alá szorult, most öntik be az új vizet :)


Termosztat hogy nem egyszerre nyílik, lassan, tehát nincs olyan hogy 70C-re leesik ha nyitja a nagy kört

2016. dec. 23. 14:45
 5/14 anonim ***** válasza:
nálam akkor esik vissza ha bekapcsolom a fűtést,de aztán visszatér újra.Mennyi idő alatt éri el a 90-et?Hány km alatt és milyen helyen mennyivel mész ?
2016. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Közben nem volt rátekerve a fűtés meg a ventilátor?
2016. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rajta volt, és bármit állítasz, ventilátor vagy valami NEM SZABAD ESNIE, a termosztat dolga hogy dolgozzon ki- és be. Ha leesik akkor ez rossz, vagy tele van a hűtő kabinban vízkővel (akár több kiló vízkő, 15kg is volt már amit javított)
2016. dec. 23. 16:37
 8/14 anonim ***** válasza:

Le volt rendesen légtelenítve a rendszer? A régebbi TDI-knél és benzineseknél is volt egy légtelenítő csap a tűzfal előtt a fűtéscsövön és hajlamos volt mindenkit szívatni. :D

Új termosztáttal sem megy fel a vízhőfok 75-80 fölé légtelenítésig.

2016. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg teljesen normális mondjuk ha 80 foknál bekapcsolom a fűtést 23 fokra akkor a -7°C ban visszahül akár 65 re is

utána meg lassabban megy fel 90-re

2016. dec. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Termosztat hogy nem egyszerre nyílik, lassan, tehát nincs olyan hogy 70C-re leesik ha nyitja a nagy kört"


Akkor nekem az összes rönyóm szar volt, és a mostani is szar.

Ettől függetlenül nem szedem szét...

:D

2016. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!