Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrég vásároltam egy 2009....

Nemrég vásároltam egy 2009. 09. Évjáratú személygépkocsit.62.200Km-rel. Honnan tudhatom meg hogy cseréltek e motort benne?

Figyelt kérdés
Rendelni szerettem volna hozzá alkatrészt (olajcsere). De csak a 2004 előtti motoroknál találtam hozzá. Lehet hogy motor csere volt az autóban??? Ha igen akkor hova fordulhatok panasszal. A kereskedő mar fel sem veszi a telefont!!!

2016. dec. 24. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Jajj.


Nekem 2007-es autóm van. És korábbi alkatrészeket kell hozzá nézni. Mert ha bárdinál beírom hogy 2007-es évjáraz akkor már csak h astrákat ad ki G astra helyett. A tiéd is már a gyártásutója fele készülhetett. Vagy régebbi féle motort raktak bele.

2016. dec. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Márka kereskedő azt mondja,hogy ezt a fajta motort 2004-íg rakták bele ebbe az autóba. 2004-töl egy újabb fajta motort raktak. Már nem vagyok biztos a valós km-ben sem. Vissza adnám az autót,de a kereskedő ki nyomja a telefont!! Mit tegyek?? Azt sem tudom hogy most ebben a motorban hány km lehet!!! Fogyasztó védelem tudna segíteni???
2016. dec. 24. 09:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Honnan? Mondjuk az eredetvizsgából -ha nemtalálod a motorszámot..
2016. dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelem kiröhögi a hülye fogyasztókat...
2016. dec. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha privátba átküldöd a kocsi alvázszámát, szívesen megnézem gyári programból, hogy milyen motornak kellene benne lennie eredetileg.
2016. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Menj ügyvédhez! Egy márkaszervizben pedig ellenőriztesd le az autó motorját és kérj róla írásos szakvéleményt. Talán elég lesz a per elindításához. Majd később valószínűleg járműszakértőhöz kell elvinni. Nagyon sokba lesz és sokáig tart majd a dolog.


Ezért lehet lepontoznak:

Felejtsd el amit megtudtál és add el az autót, pl családi okokra hivatkozva...és vegyél másikat!

2016. dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha leírnád hogy milyen autóról és milyen motorról van szó?
2016. dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Honnan? Mondjuk az eredetvizsgából -ha nemtalálod a motorszámot..

"

Arra aztán lehet építeni.


Köszönőviszonyban sincs az autómban lévő (gyári) motor,a forgalmiban szereplő motorkóddal.

Jól el van dugva,az eredetvizsgás meg nem találta/nem értette,és átment.

2016. dec. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Citroen Nemo. 1.4 benzin. 2009 évjárat
2016. dec. 24. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!