Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásároltam egy ts 125 a...

Karesz27 kérdése:

Vásároltam egy ts 125 a problémám a következő? Rákötöm az aksit lámpa világít mikor a gyújtás kapcsolót indító állásba kapcsolom nem világít a vissza jelző úgy mint az es 125, valamint rúgásra szikra sincs Emellett 3. rúgás után kiégett a biztosíték?

Figyelt kérdés
Két biztosítékot is cseréltem a harmadik is majdnem kiégett, de lerántottam a kábelt, így ez megúszta.Valaki esetleg találkozott ezzel a jelenséggel?Azt azért hozzá kell tennem, hogy a motor több évet állhatott.Előre is köszi a segítséget illetve ezúton kívánok mindenkinek Kellemes Ünnepeket.Üdv:Karesz
2016. dec. 24. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyári kapcsolási rajzot neten találsz ezer oldalon hozzá!

Azt töltsed le és az alapján nézd meg mi van kókányolva, gányolva rajta. Sok állás után is rendeltetésszerűen kell működni!


Ezen túl egy helyesírás szabályai című könyvet is javaslok, mert a kérdésedet se tudom 100%ig értelmezni!

2016. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.Olvashatatlanság amiatt van,hogy gyorsan próbáltam szerkeszteni,mivel a terjedelem miatt nem engedte a kérdés feltöltését.Utólag is elnézést emiatt.
2016. dec. 24. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!