Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gokarthoz mennyi tapasztalat...

Gokarthoz mennyi tapasztalat kell?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és nem hiszem hogy olyan jó érzékem lenne a vezetéshet. Még csak dodzsembe sem ültem soha. Kicsit tartom tőle hogy béna leszek.

2016. dec. 24. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyi. Menj nyugodtan, imádni fogod. Én fiú vagyok és mindig is imádtam vezetni, de mikor először voltam gokartozni én voltam az egyetlen aki beleakadt kétszer is a falba. Bénàzni nem szégyen.
2016. dec. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak attól félek hogy én nem kétszer fogok beleakadni a falba.
2016. dec. 24. 20:34
 3/8 cecee ***** válasza:
Menni fog! :D Csak a kanyarodas lesz furcsa mert ugye nem szervokormany, es egy kicsit rangat. De csak akkor ha gyorsan mesz! 18f
2016. dec. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

mész pár lassú kört aztán bele jössz.

nem olyan nehéz az,nem olyan mint autót vezetni,gokartnál látod rendesen hogy hol van a széle illetve igen csak taposni kell neki hogy a kerekei elveszítsék a tapadást és letérj az ívről.

amúgy meg csak gáz van meg fék,nem kell még váltani sem.

2016. dec. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! 😊
2016. dec. 25. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell tapasztalat.Lassan kell menni az első körökben.Nem kell erőltetni.Aztán minden körben kicsit györsítasz.Gyorsan bele lehet jönni.
2016. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menni fog nyugi. Ne félj. Először csak lassan menj utána lassan növelheted a sebességet
2016. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szoty42 válasza:
gyakorlat teszi a mestert!:)
2017. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!