Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel insignia 2. 0 tdci kombi...

Opel insignia 2. 0 tdci kombi 2010 vélemények?

Figyelt kérdés
autó

2016. dec. 25. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

igen, autó.


kétszer örültem ennek a kocsinak. Amikor megvettem, meg amikor eladtam(ekkor egy picit jobban)


kérem a piros pontom.

2016. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvasnivaló:

[link]


"Majdnem telitalálat az Insignia, de az öt csillaghoz nem elég tágas, és CDTI motorja is túlzottan nyers."


Sajnos az Insigniák nem egy tágas autók, hiába hosszúak. Az új modell az már tágas lesz belül, viszont a kérdésed ugye nem arra vonatkozik.

2016. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat igen tisztában vagyok a belsejével hogy nem igazán tágas de motorikusan, teljasítmény stb. mennyire vált be?
2016. dec. 25. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég jól mennek, de mivel sárnehéz az autó, jóval többet esznek, mint illene.
2016. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami rémlik, hogy a 2.0CDTI motorokkal volt valami balhé a főtengelycsapágyazás körül. Nem emlékszem pontosan, ezért nem akarok hülyeséget írni. De nézz utána mindenképp Opeles fórumokon, Insigniás facebook csoportokban, stb.!
2016. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!