Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megvalósítható?

Szerintetek megvalósítható?

Figyelt kérdés

Itt a tél, lassan jönnek a hidegek, lassan lehet számítani havazásra is.

Így hát arra gondoltam, h az 1,9 TDI Golfot hóbiztosra alakítanám.

Az az ötletem támadt, h átalakítanám lánctalpas meghajtásúra az autót, mint tavaly a sószórós hókotrós lánctalpas hómarós talicskámat, amit két 1000- es swift motor hajtott meg.

Ha leesik a legnagyobb hó, akkor is el tudjak menni a boltba, nem úgy, mint a szomszéd, aki az 1000- es nyamvadt elsőkerékmeghajtású swifjével ki sem tudna állni a garázsból.

Arra gondolotam, h megcsinálnám emellett összkerék meghajtásúra is, ezt természetesen még egy 1,9 TDI motor beépítésével valósítanám meg, hajtómű áttételeken és természetesen oldható tengelykapsocsolókon keresztül történne a meghajtás. Azt még ki kell találnom, h hogyan is tudnám a két motorot szinkronba hozni, de az oldható tengelykapcsoló kiküszöbölné ezt a problémát. A kerekeket hidrogénnel pumpálnám fel, a hideg miatt. Már volt hasonló ötletem, de akkor sem tudtam, h hogyan tudnék hidrogént szerezni. Szerintetek, h elvinném a lánctalpas kocsit a gumishoz, h fújja fel nekem hidrogénnel a gummancsokat, akkor nagyon bután nézne rám? Vagy ha nem vállalja el, honnan tudnék ilyen gázra szert tenni? Legrosszabb esetben arra gondoltam, építenék reggelig házi vízbontó készüléket, ami bontana reggelre hidrogén gázt, azzal fel tudnám pumpálni a gumikat. A fénnyle nem lenne gondom, h hogyan világítsak, mert a szomszéd telke mellé tegnap csináltam szélkereket, ami két 1000- es swift generátort hajt meg sorba kötve, így az áramtermelés biztosítva van akkor is, ha nem kell töltenem a rakéta porszívós motorral hibridesített sószórós talicskámat.

Az külön tetszene, ha a szomszéd látja, h én árkon- bokron át tudok menni hókotrás nélkül is a lánctalpas nitrogén gázzal töltött kerekekkel dupla swift motorral meghajtott 1,9 TDI golfommal, amég ő csak kapar, meg lapátolja a hót, h jönni találhasson az 1000- es swiftjével.

A kérdésem az lenne, h szerintetek megvalósítható lenne az ötletem és ha igen, mikor kéne neki álljak, h reggelre kész legyek vele?


2016. dec. 25. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
téged még nem csaptak agyon?? Amúgy meg mindent úgy ezt is meg lehet csinálni. Egy hegesztő, flex és hát nem árt egy eszterga pad akkor, ha "profin"akarod megcsinálni. illetve egy ember aki tud MINŐSÉGIEN dolgozni ezekkel a szerszámokkal
2016. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!