Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Reális ár ez egy Opel Astra G...

Klauska1 kérdése:

Reális ár ez egy Opel Astra G caravan combi szereléséért?

Figyelt kérdés
Van egy Opel Astra G caravan combim. Nem rég az egyik fék el kezdett sípolni, így elvittem szervízbe. Összes tárcsa csere+betét is és az egyik kereken fékmunkahenger is lett cserélve. Ezt mind 170ezerért. Ez szerintetek mennyire reális összeg ezért
2016. dec. 26. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól gondolom, hogy ez akkor 4 tárcsafékes és az egyik hátsó fékhengert kellett cserélni? Hivatalos márkaszervizben reális árnak tűnik, utángyártott alkatrészekből (jó minőségű) 100e körül meg kellene állnia.
2016. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szent szűz.

Hát nézelődj az unix, bárdi oldalán(-40%) árak tekintetében, a többi a szerelés(lenyúlás) ára.

2016. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nálam egy kettős tömegű + komplett kuplung csere ára!
2016. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdés milyen szervisbe vitted. Ha (bármilyen) márkaszervizbe, akkor be kell törődnöd a pofátlan árakba.Egy kisebb szervizben 100 rugóban megállt volna.
2016. dec. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem márkaszervíz, Budapest, Határ úton egy sima szervízes.

Igaz, gyorsan meg kellett csináltatnom, mert a hiba egyik napról a másikra jött elő és utaznom kellett, de igen, a másfélszeres árat kicsit én is sokaltam. Azt még azért hozzátenném, hogy azóta a fék nagyon lent fog... szóval vihetem mégegyszer vissza. Tudok egyébként ezzel kapcsolatban valamit tenni, hogy ilyen szinten lehúztak?

2016. dec. 27. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt a hangsúly a beépített alkatrészek típusán van! Egy gyári hátsó tárcsafék munkahenger (nyereg) 70e Ft, első féktárcsa szett 30e, hátsó féktárcsa szett 40e körül mozog. Tehát gyáriból csak az anyag kb 140e Ft.

Forrás:

[link]

2016. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!